допомагає шкірі впоратися з холодною погодою

Є події в житті, які неминучі: податки, розлучених пар Голлівуду, смерті і сухий (а іноді свербіж) шкіри, коли в холодні місяці входите Експерти кажуть, що причина, чому більшість людей страждають від проблем з шкірою протягом зими, тому що шкіра природна захист знижується. Роботу шкіри повинен містити вологи і зберегти подразники поза. Але, коли падіння рівня вологості і випаровується швидше в холодну пору року, шкіра йому важко виконувати свою роботу.

Так що ви можете зробити, щоб допомогти вашій шкірі впоратися з холодною погодою? Ось прості стратегії, які ви можете слідувати.

• Переключіть на абсолютно новий режим шкіри. Очевидно, ті, ви використовуєте при нормальних погодних умовах не працює для вас в холодну пору року, так що це прекрасний час, щоб його змінити. Якщо ви звикли до того, велика ванна, пора скоротити його до кількох хвилин. Більш м’який пілінг і використовувати більш щільну зволожуючий крем рекомендується, а також за допомогою зволожувача повітря будинку.

• змінити свої звички ванни. Ви повинні тільки прийняти ванну протягом 15 хвилин або менше теплою, але не дуже гарячою водою. Для особи, використовувати вершкове або мило без миючого засобу. Уникайте змилений них на даний момент, як це може бути суворим на шкірі. Якщо ви схильні до проривів, піти на миючий засіб з перекисом бензоїлу або бета-гідрокси кислоти. Для тіла, скористайтеся зволожуючим миття, які можна застосувати використовуючи мочалку або взяти 15 хвилин полежати у ванні з масляною ванною.

• Відлущування більш м’яко. Використовуйте м’який ексфоліант, щоб вимити обличчя двічі на тиждень, приділяючи особливу увагу Т-зоні і м’якше на щоках. Це допоможе видалити мертві клітини шкіри, які тримають інших продуктів від поглинання шкірою. Для тіла, пілінг досить робити кожні 2-3 дні. Використовуйте на масляній основі або цукровий скраб з натуральних волокон люфи.

• зволожує шкіру частіше. Після прийняття ванни або мити руки або особа, ви повинні застосовувати зволожуючі креми. Промокніть шкіру сухою і залишити його вологою перед нанесенням зволожуючого крему на обличчя і лосьйони на вашому тілі. Якщо у вас немає жирної шкіри, зверніть увагу на зволожуючий сформульовані з більш гліцерину (зволожуючий агент). Ви повинні поставити на щедре кількість зволожуючих особливо на сухих місцях, як руки, лікті і п’яти.

• Завантажте на продукти упаковані з незамінними жирними кислотами. Лосось, авокадо і волоських горіхів лише деякі з продуктів, які, як вважають, підбадьоритися текстуру шкіри і гідратації в холодну пору року. За даними дослідження, жирні кислоти Ці продукти містять перейти безпосередньо до клітин шкіри і працювати, як природний захист від алергенів і зовнішні подразники.

Це всього лише кілька порад, ви повинні пам’ятати, коли холодні дні приходять поспішає знову. Звичайно ж, ви можете кататися через зимовий сезон з красивою шкірою до наступного сезону не приходить.