всередині бізнесу краси Повідомлення про помилку

У доповіді всередині бізнес-афера нашого часу є взаємозв’язок між красою і зовнішнім виглядом, між заслугою і зовнішній вигляд. Всередині бізнесу Повідомлення про помилку, всередині бізнес-афера телерепортаж, всередині бізнес-афера огляд або всередині бізнес-афера ТБ огляд, все, що ви хочете назвати це пристрасть до наживи, жадібність за красу промисловість є однією з великих пошкодження нашого часу. Якщо краса в очах дивиться, ніж як можна споглядати панування і переважання косметичної хірургії явище, наша справжня всередині бізнесу повідомити про шахрайство? Яке пояснення є цей розрив між реальним, глибоко, і справжня краса, краса мудрості, любові до істини і природи, а штучні хірургічним розширені спроби знайти в красі процедури, як збільшення грудей, Ліфтинг обличчя і ліпосакції? Відповідь лежить десь у відносинах між ідеальною платонічної краси, добра і істини і сучасні відносини між марнославством і обмежене мислення, від якого страждає Жінки в пошуках швидкого рішення, щоб відчувати себе молодою і красивою і зберегти або досягти свою владу в якості сексуальних об’єктів. У цьому рівнянні, отримаємо гру з нульовою сумою, всередині Повідомлення про помилку бізнесу без кінця.

Повідомлення про помилку всередині бізнес osmetic хірургії є слизький шлях без кінця. Збільшення грудей? Чому б не ліпосакції? Чому б не видалити деякі зморшки? Як щодо трохи від спини? Результатом цієї нелогічною послідовність Джоан Ріверс: карикатура на пафос і жіночого комплексу відчаю народилася з марній спробі залишатися молодою і красивою, як якщо б ці два явища стала можливою завдяки косметичної хірургії. Для того, щоб критика косметичної хірургії, ми повинні зрозуміти його, перш за все, сенс існування: прибуток. Там немає кінця потенційним доповіді всередині бізнес-афера потенціал для обману, брехні, коли справа доходить до індустрії краси. Косметична хірургія є бізнесом, і як і всі підприємства вона повинна переконати людей в необхідності, яка не існує, і для цього вона переконує людей, що їм потрібно, щоб залишатися красивими, потужними, і молодий.

У результаті бізнес-афера, всередині Повідомлення про помилку бізнесу, де злочинці і потерпілі є ті, хто переконують себе, вони повинні косметичної хірургії. Всередину цій афері бізнес звіт, це шахрайство Business Review, потрібно проникнути всередину мислення, жінки стикаються з тиском, щоб відчувати себе красивою і молодою. Ці штучні тиск з боку суспільства, Медіасфера, засновані на ненависті і жінконенависник комплекси, які скорочують жінкам сексуальні об’єкти і привести до ненависті до себе і почуття неповноцінності для більшості жінок.

Де одержимість з великими грудьми взялося? Чому так багато жінок в культурі засобів масової інформації, від порнографії в Голлівуд і телебачення, всі поступаються цьому штучне тиск збільшити свої груди силіконом або фізіологічним розчином до точки, де вони в кінцевому підсумку виглядає як жіночий карикатур на 1970 пінбол машини. Відповідь, здається, влада. Зокрема жінки, які вибирають збільшення грудей, ботокс, колаген, Ліфтинг обличчя, або будь-які інші форми косметична процедура хірургії вважають, що їх єдине джерело влади виходить від їх здатності залучати чоловіків, стати об’єктами сексуального бажання і символи влади для чоловічий марнославства.

Коротше кажучи, вони відчувають, що їх єдине джерело влади виходить від їх значення в якості сексуальних об’єктів, як об’єкти для задоволення чоловіка, який повинен сказати, що це джерело влади дійсно не дуже потужні і, насправді принизливо. Збільшення грудей являє собою єдине питання в цій динамічної, тому що груди жінки представляють так багато: сексуальність і фертильність. Жіночих грудей є найбільш помітним зовнішнім джерелам її сексуальної аурою. Однак, як тільки жінки вибирають операції по збільшенню грудей і забезпечення бізнесу всередині повідомити про шахрайство, вони входять в програшній, де їх сила тільки ілюзія. Розширення об’єму грудей, проекції і ширина всього зовнішні і марній спробі на досягнення бажаності і сексуальну силу.

Звичайно, гарні груди, як і сама краса, знаходиться в очах дивиться. Більшість чоловіків, на думку багатьох опитувань, знайти невеликими грудьми більш привабливим, чим більше груди. Багато прикладів піднесено красивих жінок з невеликими грудьми предостатньо. Такі жінки вибирають збільшення грудей всередині бізнесу Повідомлення про помилку, що тільки помірно підвищена їх грудей і як і раніше залишала бажати уяву. Звичайно, жінкам, постраждалим несприятливих фізичних ефектів вагітності або раку молочної залози може знайти косметичну хірургію абсолютно виправданим процесом і вони навряд чи в тій же лізі, як і відбілювач блондинки Bimbos намагається справити враження на людей журналу.

Відповідь на це питання розібрати цю культуру сексуальної об’єктивації поряд з культурою шахрайства всередині бізнес-звіт від Голлівуду до Уолл-стріт, і дурні стандарти краси тому жінки можуть знайти свій власний можливостей допомогою освіти, фінансів, творчості, та інших засобів. Отримання всередині афера бізнес звіт, всередині Scam Огляд бізнес, корінь афера, брехні, означає розуміння того, що краса, істина і хороші такі ж, коли вони поєднуються мудрість свободу і влада, щоб зробити свій власний шлях до розширення прав і можливостей та краси.