Мода 21 тіней для повік тріо

Це має бути тіней для повік комбо, я одержав самі компліменти. У перший раз я використав це, мій officemates відразу помітив. Один з них насправді сказав, що мої очі дивилися “жорстокий”. Це хороший комплімент чи не так? Навіть хлопці помітили, що було щось інше з моїх очей. Вони сказали, що мої очі були “мерехтливі” Ха-ха!

Там причина, чому цей продукт завоював нагороди Cosmo краси.

Я вибрала нейтральні відтінки, тому що я хотів повсякденного погляду. Є й інші тріо на вибір. Це коштує трохи менше Php200 (близько $ 4,40). Цілком доступним для такої дивовижний продукт.

Це не боляче, моє око, висипки і подразнень тому він ідеально підходить для чутливої ​​шкіри і очей. Він залишається на цілий день до тих пір ви не тріть очі занадто часто. Він також відмінно підходить, якщо ви застосуєте деякі тіні для повік грунтовки першої. Я не один, тому я використовував свій етюд будинок консилер, щоб встановити цей.

Пігментація хороша. Усього кілька пійло буде робити свою справу. Темний відмінно підходить для складку і зовнішній V в очах. Одним з них є білий здорово використовувати для основних моментів. Я також іноді DAB це на середині моєї кришками. Я використовую ню один у місті. Або ви завжди можете пограти з квітами.

Це відмінно виглядає з чорної або коричневої підводки для очей і, особливо, виглядає здорово, якщо ви зробите невелике крило в кінці ваших очах. Відмінно підходить для повсякденного, офіс поглядом.

Якщо ви знаходитесь в Манілі, Ви можете купити це в Краса С.М..

Дивіться фотографії цього продукту плюс зразки на біт + лікує