позбавитися від старіння плями на шкірі now_

Подивимося правді в очі. Коли ви почнете бачити старіння плями на шкірі, ви починаєте відчувати себе старше, ніж ви. Як і інші проблеми старіння шкіри, віком пляма може бути ефективно зникла, у відносно короткий період часу. Але ви повинні бути обережні, про більш-позабіржовому продуктів, які ви купуєте. Деякі з них може принести більше шкоди, ніж користі. Тут ви можете дізнатися про те, що не купити і про компоненти, які дійсно працюють, безпечно.

Гідрохінон є найбільш поширеним інгредієнтом в продукти, призначені для зникати старіння плями на шкірі. Його використання було заборонено в країнах Європейського союзу, через можливий ризик розвитку раку, але ви все ще бачите його в списку в якості інгредієнта в багатьох продуктах, вироблених в США і тих, які продаються в Інтернеті. Там немає ніяких причин, щоб взяти на себе ризик.

Інші інгредієнти, які часто рекомендуються для проблеми старіння шкіри включають гідрокси кислот. Мета полягає в тому, щоб слухати і зніміть верхній шар епідермісу, “виявлення” більш молодий вид під шаром. Які інгредієнти насправді, в більшості випадків, викликає почервоніння, свербіж і роздратування. Знову ж, немає ніяких причин, щоб взяти на себе ризик.

Кращі рішення для проблеми старіння шкіри є не дратує і не збільшуватиме ризик захворювання раком. Вони насправді може знизити ризик розвитку раку шкіри, тому що вони містять антиоксиданти. Антиоксиданти можуть відновити збиток, нанесений ниток ДНК, які призводять до ракових утворень.

Є кілька натуральних інгредієнтів, які, як відомо, зникають старіння плями на шкірі. Вони включають в себе масло авокадо, масло ши, активні форми білка кератину, коензим Q10 і горіхово-трава кореня.

Орєхово-кореня трави є найсильнішим і, як правило, рекомендується для зменшення пігментації на великій площі, а не одну пляму. Він працює за рахунок інгібування вироблення меланіну, але так як меланін природний захист шкіри від сонячних опіків, найкраще, щоб уникнути горіх трави, якщо ви проводите багато часу на сонці.

Коензим Q10 рекомендується для ряду проблеми старіння шкіри, в тому числі зменшення зморшок, сонячних променів і шорсткості. Це антиоксидант, який зазвичай присутній у всіх клітинах організму, але кількість природних антиоксидантів в клітинах шкіри знижується з віком.

Активна форма білка кератину є трохи більш важко знайти. Лише деякі компанії включає активну форму. Більшість компаній, які використовують інгредієнт включають позбавляючи їх форми, які не можуть бути підібрані і використані клітини шкіри. Креми містять активний для може зменшити коричневий старіння плями на шкірі, так як вони стимулюють клітини до вироблення антиоксидантів, таких як глутатіон і супероксиддисмутази.

Масло ши був рекомендований для старіючої шкіри проблеми протягом багатьох років. Однак, якість креми на ринку значно варіюється. Вам потрібно шукати вищий сорт масла ши, якщо ви хочете, щоб побачити вигоди.

На закінчення, олія авокадо працює, щоб зменшити старіння плями на шкірі, бо містить стеролінов. Деякі з кращих нічних кремів на ринку містять всі ці інгредієнти, крім горіхів низовий. Якщо ви почнете використовувати їх, ви повинні побачити покращення в якості лише два тижні.

Щоб дізнатися більше про унікальні інгредієнти для здорової шкіри і інші неймовірні речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули, відвідайте мій сайт сьогодні.