органічних продуктів по догляду за шкірою є безпечним вибором

Давно минули ті часи, коли жінки використовували спалених сірників, щоб затемнити вії, і герань і пелюсток маку були використані, щоб підкреслити губи або просто скрасити ті щоках. І не так давно продукти макіяжу та догляду за шкірою були зазвичай зустрічаються в кухні комора!

Під час 1950-х років Косметика почав масове виробництво у зв’язку з появою кольорової плівки, як зірки епохи необхідні для виглядати бездоганно. І, як життя наслідує мистецтво, стався вибух в косметичній промисловості.

Проблема в тому, що ці продукти краси та догляду за шкірою почали виготовлятися з синтетичними компонентами, як вони були дешевші у виготовленні, або просто тому що вони не знають нічого кращого. У зв’язку з масовим виробництвом косметичних продуктів та косметичних засобів необхідно більш тривалим терміном зберігання і ці синтетичні консерванти надає кошти для цього.

Тому як ви можете бачити стандартам косметичного догляду за шкірою та промисловості, які ми використовуємо сьогодні, була встановлена ​​давно і гостро потребує оновлення!

Наприклад, чи знаєте ви, що “гіпоалергенний” нічого не означає взагалі? Це правда! FDA не має жодних вимог у місці, яке систематизує тестування алергії для макіяжу або догляду за шкірою, так що будь-який бренд, який хоче претендувати на продукт “гіпоалергенний”, може вільно це зробити.

FDA робить заборонити використання супер-токсичні хімічні речовини, але крім цього, (цитую регулювання FDA) “косметичні фірми несуть відповідальність за обгрунтування безпеки своєї продукції та інгредієнтів до маркетингу.” FDA не вимагає від них зробити будь-якої конкретної тестування в першу чергу.

Її було довго чекати, але його тільки протягом останнього десятиліття, що еко-свідомих натураліст повернув краса експерти оскаржили статус-кво. Greenies є ж не тільки квадрат із проти краси фірм і їх стандартам, але проти FDA, як це закриває очі, щоб потенційно небезпечні інгредієнти в догляді за шкірою.

Виражений косметичний догляд і шкіру гіганти, з їх хіміки, відстоювати свої вимоги і стверджують, що органічні не означає краще. І це незважаючи на Greenies основний принцип, що шкіра буде більш охоче поглинають натуральних інгредієнтів і, отже, бути більш корисно для шкіри.

У довгостроковій перспективі ці ж шкідливі інгредієнти пошкодження шкіри і запобігти речі, які вони стверджують, що робити. Справді, на хімічній основі продуктів використовують люди мають потенціал, щоб викликати подальше пошкодження шкіри тим самим підірвавши будь молодий вид, що ви могли б мати.

Краса хіміки стверджують, що їх високотехнологічні креми довше, ніж ваш середній органічні продукти і менш ймовірно, буде рости з плином часу бактерії. У салоні, ми завжди кажу людям, що якщо ви використовуєте свій органічний продукт нормально, Ви ніколи не будете бачити це піти погано, і вони мають органічне рішення зберегти продукт.

Ці ж хіміки рішуче заперечують, що парабени та інші подібні інгредієнти пов’язані з питаннями охорони здоров’я, навіть рак. Досвід показує, що синтетичні інгредієнти в догляді за шкірою отримати вбирається в шкіру і накопичуються в біологічної тканини, мінімально системи оподаткування, але гірше, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям для людини.

Органічний догляд за шкірою є безпечним вибором на мій погляд, і як і все інше деякі з них краще, ніж інші. Тому вибирайте мудро і знати, що відповідальність не знаючи, що ви кладете в ваше тіло заспокоїтися з вами, до того часу, як у нас є організація, яка може захистити нас від тінистих компаній по догляду за шкірою.