методи ліпосакції безпечних методах

Ліпосакція є косметична процедура, яка ліпить і розгладжує тіла шляхом видалення надлишкових жирових відкладень, які створюють нерівномірність контурів. На відміну від широко поширеній думці, це не метод втрати ваги, але більше формування тіла інструменту. Він використовується на різних ділянках тіла, включаючи стегна, шиї, рук, і середній частині.

Якщо ви плануєте пройти цю процедуру, є безліч методів, використовуваних пластичними хірургами. У минулому, порожнисту трубку, яка називається канюля вставляється в цільовій області. Вона розпалася жиру при всмоктуванні його в потужних вакуумних пристроїв.

Даний метод привів до надмірної втрати крові та пошкодження тканин. Сьогодні це вже не всіх під одну гребінку процедури. Нові технології та методи, такі як ультразвукова ліпосакція, зробили цю пластичної хірургії набагато безпечніше й ефективніше, ніж це було раніше.

1. мокрій і вологій супер-

Основна відмінність між цими методами і оригінальний спосіб полягає в додаванні рідини до видалення жиру. Сольовим розчином і лідокаїн, анестетики, вводять в тіло, щоб допомогти послабити клітини і полегшити видалення жиру. Різниця між ними полягає в тому, що супер-мокрий має рівне співвідношення рідких вводять у вигляді жиру, будуть видалені.

2. припухлі ліпосакції

Це одне з найбільш часто виконуваних методів видалення жиру. Як і у випадку вологого, рідини вводять в тіло тільки в більшій кількості і з додаванням адреналіну, який звужує кровоносні судини. Надлишок рідини допомагає послабити клітин. Це часто вважається більш ефективним, ніж вологий методами.

3. ультразвукової ліпосакції

Цей метод стрімко набирає популярність серед пластичних хірургів. Ультразвукові хвилі розбити жир, струшуючи його на частини і нагрівання його, перетворюючи його в рідину для більш легкого видалення. Потім клітини видалені за допомогою канюлі, як і з іншими методами. Зі зрідження жиру, ультразвуковий метод не здатен впливати набагато важче області, які більш стійкі до ліпосакції.

4. мікро ліпосакції

У той час як багато процедури ліпосакції виконуються на великих площах, деякі люди бажають жир повинен бути вилучений з обличчя і шиї. Оскільки ці області є невеликими і повинні бути ретельно скульптурні, різні канюлі використовуються в якості кілька мініатюрних розрізів. Невеликий розмір труби дозволяє хірурги тонко розпадаються і видалити жирові клітини, створюючи гладкий зовнішній вигляд можливо.

5. підсилювачем ліпосакції

Цей спосіб аналогічний традиційної ліпосакції, як він використовує ту ж канюлю, щоб видалити жир, однак під час цієї процедури канюлі використовують вузькоспеціалізовані лінійного зворотно-поступального руху всмоктування. Канюлі створює швидкі коливання, які допомагають у розвалюється жиру для більш легкого видалення.

Як і в будь пластичної хірургії, є ризики, пов’язані з кожною техніки. Наприклад, припухлі метод несе в собі ризик токсичності лідокаїну, а ультразвукової ліпосакції може викликати опіки від надмірної спеки. Оскільки методи сильно розрізняються, ви повинні знати всі можливі небезпеки. Проконсультуватися з кваліфікованим пластичним хірургом, на якому буде працювати краще для ваших естетичних цілей і здоров’ям тлі.