відповідних Вашому окуляри і макіяж

Для багатьох жінок, в окулярах, трохи в тягар, тому що в окулярах означає, що ви повинні сполучення кадрів відповідають Вашому обладнанню, і ви повинні переконатися, що ваш макіяж сірники так, ви не схожі на клоуна. Для того щоб уникнути клоун-погляд, багато жінок обирають контактні лінзи, тому що вони думають, що робить процес складу програми простіше. На жаль для них, вони відсутні на гарячі аксесуар сьогоднішньої моди! Рецепт окуляри пройшли довгий шлях від того, що вони мали звичай бути і від того, що вони використовували, щоб бути схожими! Для кожного кольору рами і форми, є стиль макіяж, який ідеально працює! Давайте розглянемо, яким чином жінки можуть правильно наносити макіяж, щоб краще відповідати їх очки!

Давайте поглянемо на панцир черепахи кольорові кадри. Вони, які дивним поєднанням бурштинове і коричневе – ну і що тіні колір очей, якщо ви її пару з? Зелений! Ви також можете вибрати для коричневого кольору, але він може змішати його занадто багато. Виберіть м’який зелений, як оливкова і акцент ваші очі з лісом або смарагдово-зелений олівець для очей. Дотримуйтеся нейтральними підставами скрізь і світло-рожеві плями на щоках. Для ваших губ, вибрати Оголена з чистого відтінку рожевого блиску для губ. Тримайтеся подалі від іскор, однако.

Як щодо лілового, рожевого і ягоди кольорові окуляри? Ну, якщо ви вирішили зайняти тверду позицію і вирватися зі звичайного – ви зробили добре – просто не зробити те ж саме з вашим макіяжем. Тримайте всі нейтральні і пом’якшив. Спробуйте гель лайнера в коричневий або чорний колір в хорошому чарівна дівчина або кішка очей стиль, який лежить на чистій крем або персикового тону. Ви ж не хочете, щоб ваш макіяж бойової очок. Чисто рожевий рум’янець обіцяє нічого хорошого, але не соромтеся йти трохи яскравіше на ваших губах.

Відчуйте, як грають ваші окуляри трохи? Якщо ви тоновані лінзи, ви збираєтеся потрібно щось на бронзовій стороні зробити ваші щоки поп! Бронзатор працює відмінно, але не забувайте, щоб виділити у верхній частині скул. Не залишайте ваші губи голою! Покласти трохи кольору на ті, надутими губами твої – спробуйте ягоди або рожевий блиск для губ з високою концентрацією кольору для маленької поп!

Якщо ви Rockin ‘чорні пластикові рами, є три слова, ви повинні пам’ятати: драма є ключовим чинником. Ваші губи повинні бути червоними – просто переконайтеся, що він матовий! Що стосується вашого ока, вибирайте тіні світлого кольору – це може бути світло-сірий, нейтральний коричневий, або просто чисто кремовий колір. Тоді акцент ваші очі з густий чорний лайнер – рідини, ймовірно, ваш кращий вибір! Потім влити близько трьох шарів чорні, як смола туші! Пам’ятайте, що драма є ключовим! Крім того, ваша шкіра повинна бути бездоганною і абсолютно порошкоподібні – не блиск!

Незалежно від кольору вашого кадру, важливо пам’ятати, що ваш макіяж не повинен заглушати ваше обличчя або ваш рецепт окуляри! Вони повинні доповнювати один одного, не дивіться, як ваше обличчя бореться в кольори війни. Якщо ваш макіяж важкий, носити прості окуляри кадрів. Якщо ваші окуляри яскраві і потужні, пом’якшити макіяж. Ці слова, щоб жити!