Як фарбувати волосся

Вмираючий волосся є найпростішим способом запобігти сиве волосся від сторонніх очей, і підтримувати молодий вигляд протягом тривалого тривалості. Хоча є багато продуктів, доступних на ринку, який обіцяє сірі лікування волосся, але жоден з них не були знайдені, щоб бути дуже корисним. У вмираючих від волосся, Є кілька кроків, які зазвичай потрібно дотримуватися, а й пройти повний процес вмирання і запобігти сиве волосся від сторонніх очей. Голодному спосіб позбавити вас від сірих волосся фарбувати. Таким чином, ви можете вибрати або прийняти сивіти, або ви можете пофарбувати волосся, щоб приховати це.

Вашої пофарбувати “волосся природно, без хімікатів, відсутність керівництва, відсутність штучних барвників. Комерційно доступні Фарбування волосся використовує хімічні речовини, які видалення, заміни або підвищення природного пігменту в стержні волоса.

– Роздратування шкіри, свербіж, печіння, подразнення, почервоніння, дискомфорт
– Алергія на хімічні речовини, як PPD (п-фенілендіамін)
– Поломка або ослаблення волосся, надмірна обробка
– Зміна кольору шкіри або сушіння
Органічні кольору волосся дійсно є дуже невелика кількість хімічних речовин, таких як аміак і PPD, близько 20% того, що у альтернатив. Вплив на здоров’я вашого волосся і ваше тіло мінімальна в порівнянні з використанням інших кольорів. Без невеликої кількості цих хімічних речовин було б неможливо, щоб змінити колір волосся.

Це не тільки ваше волосся, які пошкоджені, за рахунок використання кольору з агресивними хімікатами. Дослідження показали, вдихання аміаку і перекису водню протягом тривалого періоду часу може бути руйнівним для дихальної системи. Деякі кольори волосся містить PPD, який знаходиться за більшість алергічних реакцій Маючи попередження про на стороні пакету. Деякі кольору волосся навіть містять ртуті і свинцю.

Перед тим, як піти на фарбу для волосся, ми повинні мати гарне уявлення про доступних кольорів виділення волосся і підходить для тих, азіатські волосся, а не просто сліпо очікуємо, що наші перукарем творити чудеса і дати нам те, що ми хочемо.