як ви можете отримати міні-підтяжка обличчя і залишитися вдома.

Дефіцит сонячного світла і вітамінів, які є типовими для зимового періоду, позначається як на стан шкіри і її зовнішній вигляд. Основною проблемою жінок навесні, полягає у відновленні кількість вітамінів в шкірі і позбутися від впливу на шкіру при низьких температурах і холодного вітру, а також поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і шкіри. Це може бути досягнуто за рахунок спеціальних масок пружина протягом приблизно трьох тижнів, використовуючи тільки природним шляхом. Втручання на шкірі повинна бути комплексною, але основні компоненти будуть чистки, живлення і зволоження шкіри.

Для очищення шкіри, альтернатива традиційним пральні вранці, може бути тертя шкіри шматочками льоду, а якщо це не допомагає, візьміть простої води і трав’яного чаю, ефект цей скраб, значно посилиться. Косметичний лід може бути виготовлена ​​з будь-якої суміші трав. Столову ложку трави у склянці окропу і дати настоятися протягом півгодини. Кубики льоду готові протирати обличчя триватиме, принаймні, тиждень.

Для живлення шкіри навесні найкраще підходять маски на основі яєчного жовтка. Жовток ретельно змішують зі столовою ложкою оливкової олії, хороша добавка в суміш кілька крапель лимонного соку. Замість лимонного соку можна взяти чайну ложку меду. Маска наноситься по масажних лініях протягом 20 хвилин, ви можете зробити це три рази на тиждень.

Заключний етап – зволоження шкіри – може бути здійснена за допомогою маски з вівса, 2 столові ложки вівсянки приготована в молоці, охолодити його і додати чайну ложку меду. Маска наноситься теплою, тримайте його на обличчя на 20 хвилин. Щоб зняти роздратування ідеальний маска 2 чайні ложки свіжого сиру змішати з 1 ч.л. меду. Нанесіть маску 2-3 рази на тиждень.

Через три тижні весни маски додатків, перерахованих вище, ви помітите поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і колір обличчя.

Прищі 100! Лікування акне, кінець прориви і відновити ваш природний внутрішній баланс. Навіть якщо ви ніколи не досяг успіху в лікуванні акне, перш ніж … Прямо тут ви знайшли ясне успіху сайту шкіри ви так довго шукали.