як вибрати продукти волосся – фен

Є багато моделей фен на ринку. Багато дівчат вважають за краще купувати “професійних моделей”, вважаючи, що якщо профі з їх допомогою означає, що вони краще. Це не відповідає дійсності. Звичайно, хороша професійна модель буде краще, що погана модель масового ринку. Професійні моделі будуються з урахуванням того, що це має працювати 8-10 годин на день щодня. Також клієнти волосся дуже різні, і професійна модель повинна мати 2-3 режиму температури і 2-3 рухів удар швидкості. Додаткові функції включають в себе холодне рух удару і різні додатки. Якщо ви не плануєте використовувати всі переваги професійною моделлю, краще вам не потрібно витрачати гроші на це, тому що на масовому ринку можна знайти феном моделі, які мають переваги професійних моделей.

Насамперед вирішите, що дозволяє вам потрібен фен для. Якщо вам це потрібно просто висушити волосся, то вам потрібен потужний фен з одного прихильності-концентратора. Якщо є тонке волосся малопотужні моделі буде відповідати вашим потребам. Якщо ви хочете висушити вам волосся і в той же час стиль його, а потім вибрати модель з декількома швидкостями удару і температурних режимів (найпотужніший – для попереднього сушіння, середній – для волосся і DOS режимі холодного повітря для фіксації зачіски).

Якщо вам потрібен фен, щоб зробити ваше волосся хвилястими постійного то вам потрібна модель з дифузором вкладень. Дифузор вкладенням є 10-15см Діаметр диска з поверхнею, яка містить округлі ‘пальці’. Він призначений для виконання волосся з хімічною завивкою і для хвилястого волосся. “Пальці” можуть мати різну довжину, за словами глави полегшення. Зазвичай вони мають округлу форму, порожнисті і мають отвори. Така конструкція допомагає розігнати потік гарячого повітря, направляючи її на кучері, а не до шкіри голови.

Фен-щітка була винайдена для короткого волосся. Ця модель буде сухою і укладати волосся, в той же час, дати вашій зачісці об’єм. Існує повітря електрична щітка для створення кучерів, вона виробляє потоці гарячого повітря живлення не більше 200 ват. Такі моделі зазвичай мають два або три типи вкладень.
Середня продуктивність фена є 1000-2000 ват. Більш потужні моделі будуть стиль, який ви краще, але волосся коротке волосся, укладання не вимагає дуже потужний фен. Перевага потужні фени, що більш потужний повітряний потік, тим менше температура гарячої вам потрібно. Постійна хвилястим волоссям, слабкі або густе волосся не повинні бути оформлені в гарячому режимі, якщо у вас є таке волосся, вибирайте моделі з декількома температурними режимами.
При покупці фена звернути вашу увагу на комфорт – це повинно бути зручно тримати фен, а обертання провід не повинен крутити. Кнопки управління повинно бути легко отримати доступ, фен не повинен бути занадто голосно і занадто важким. Це також зручно, якщо фен має петлю для підвіски.
Важливо, що фен містить фільтр. Фен використовує той же принцип роботи, як пилосос смоктати повітря всередині. З повітрям він може смоктати всередину волосся, пилу, маленькі шматочки бруду. Якщо фен не має фільтра все це може призвести до перегріву і пристрій може перегоріти. Саме тому намагайтеся вибирати моделі з очищається фільтром. Також є моделі, які автоматично вимикаються при перегріві.

іонізація
Дешеві моделі феном використовуйте металеві або пластикові нагрівальні елементи, які розсіюють позитивно заряджені іони. Нейтральні ваги волосся відкрити після отримання позитивного заряду, волосся виглядають тьмяними, поворотами.
Багато сучасні моделі фенів мають функцію іонізації. Ось як це працює – вода молекулярної розбивається в такому чином, що він може легко отримати доступ всередину волоса і зволожують кутикулу і корінь робить волосся виглядають здоровими і блискучими. Також іонізації бореться з позитивно зарядженими іонами за допомогою негативно заряджених іонів з їх нейтралізації. Негативно заряджені іони гладкою лускою волосся і зниження рівня статичної електрики. Фени з функцією іонізації сухе волосся швидше і Запобігти проникненню електрифіковані.
Є багато фенів з іонами.

турмалін
Турмалін технології з’явилися на ринку не так давно. Це допомагає виробляти більше позитивно заряджених іонів. Такі фени можете висушити волосся 70% швидше і зробити ваше волосся гладкими і блискучими.

Як сушити волосся
Щоб більше тіло середньої довжини і довге волосся початку сушіння волосся в положенні з головою вниз.
Збити волосся і висушіть її феном в різні сторони. Коли волосся будуть напівсухі, покласти голову і укладати волосся. Якщо у вас коротке волосся, то це перша кисть з феном, а потім почистіть його щіткою в протилежному напрямку волосся зростання, зігнути голову вперед.
У той час сушки і укладання прямий потік повітря від коренів до кінчиків. Ця техніка допоможе закрити лусочки волосся і зробити волосся виглядає блискучим. Також важливо не доводити фен близько до шкіри голови, краще відстань не менше 20см.

Одне з останніх винаходів у випрямленні волосся феном з спеціальними щипцями, що зачіска як маленькі праски, що робить волосся сухими і прямо в той же час.