подивіться на мої чудові ідеї по обрізці лінії бікіні

Багато людей голили лінії бікіні і в кінцевому підсумку жалкуючи рішення, оскільки вони були залишені у велику біль або хворобливість, ніж вони очікували. Для того, щоб зменшити біль або роздратування вам дійсно потрібно, щоб урізати методично і запобігають обрізки точна площа більше одного разу протягом короткого періоду часу. Наступні поради для обрізки лінії бікіні може допомогти вам зробити це правильно з першого разу, і зупинити вас від ігнорування обрізки там в майбутньому.

Ви повинні почати з обрізки вниз волосся навколо лінії бікіні, щоб зробити його легше голитися пізніше. Початковий обрізка може допомогти вам звикнути до того, менше волосся в цій області і допомогти їй стати менш важко уникнути дискомфорту або подразнення пізніше. Після обрізки, рекомендується почекати декілька днів до обрізки, так як це, швидше за все, зменшить ступінь дискомфорту пізніше.

Після обрізки волосся вниз і чекати кілька днів, можна голитися. Тим не менш, це дійсно важливо, що ви використовуєте хороший бритвою якості з гострим лезом. Це гарантує, що ви все ще можете голитися області одним ударом і так знижує ймовірність того, удари бритви, леза для висип або подразнення шкіри. Після вибору відповідного бритва, переконайтеся, що ви змащувати область добре. Можна змащувати використанням мила та води, спеціаліст обрізки лосьйон або вода сама по собі. Тим не менш, в іншому випадку для змащення досить часто призводить до більш високих рівнів біль, дискомфорт і роздратування після гоління.

При правильному намилив, ви повинні вирівняти ваше тіло в правильному положенні для оптимальної підстроювання. Лінія бікіні може бути незручно обрізати і краще положення, де ваші стегна під прямим кутом з вашим тілом. Можна голити в блоці ванни або душу або десь доцільно, якщо можна зручно проводити в правильне положення в процесі голити. Під час обрізування процес, ви повинні почати в задній частині області і продовжувати по прямій лінії в напрямку передньої частини вашого тіла. Ніколи не голитися тому ж районі в два рази, оскільки це може призвести до бритвою удари і доданої роздратування шкіри.

Після гоління волосся все, що ви хочете, ви можете промити області використовуючи теплу воду, щоб допомогти скоротити роздратування. Акуратно сухі області і нанесіть тонкий шар дезодоранту для того, щоб знизити ймовірність розвитку удари бритви. При використанні дезодорантів, застосовувати тільки в тих областях ви поголили. Хоча, ви можете знайти фахівця креми і лосьйони призначені для роботи більш ефективно для чутливих областях, таких як пах, і вони досить популярні.

Будь підстригання естетичну цінність чи інших причин, ви повинні завжди залишати час навантажень між щоразу, як надмірна обрізка часто призводить до розробки або висип удари бритви. Це дозволить звести нанівець естетичних міркувань для обрізки лінії бікіні, в першу чергу.