нехірургіческіх методів втрати ваги

Сучасне суспільство настільки естетично свідомі, всі питання, як одяг, роботу, будинок, кредитний ліміт, і навіть ваш розмір талії. Я не думаю, я знаю тих, хто не свідоме про будь-який з перерахованих вище. Це тому, що наше суспільство сьогодні перебувають під впливом худих супермоделей, стероїдні використанням мачо і комерційно приємні люди по телевізору.

Бачите, у цьому надмірно свідомий світ в якому ми живемо, і це навіть не підійшли до тієї точки, де наша розмір талії визначає, як ми приємно дивитися на; мова, худих супермоделей. З цим, як говориться, я хочу, щоб ви погляньте на себе в дзеркало і скажіть собі, що все в порядку з тим, як ви виглядаєте. Якщо ви не можете зробити це, то ви, мабуть, свідоме з тим, як ви виглядаєте, будь то, як ви одягаєтеся або скільки ви важите, останній, ймовірно, буде більш значущим чинником, так як багато з шафи вживаються сьогодні отримати все менше і менше.

Ви, напевно, бачили багато дієтичних і втрата ваги оголошення в друкованих засобах масової інформації, як журнали або в телевізійній рекламі. Вони можуть коштувати вам кілька сотень доларів або навіть тисячі, а також ризик виникнення алергічних реакцій, викликаних ліками. Те, що я прийду до вас 2 роки нехірургіческіх методів втрати ваги, вони можуть бути дивними, але вони дійсно можуть допомогти вам досягти бажаної мети втрати ваги.

Перший метод – їсти їжу з вашою не домінантною рукою

Не має сенсу? Дозвольте мені пояснити. Якщо ви правша, ви, ймовірно, відчувати себе ніяково за допомогою ложки лівою рукою, і навпаки. Але тоді ви можете запитати: “Як можна незручності допомогти мені скинути вагу?”

Теорія, що лежить в тому, що це займе більше часу для вас, щоб поїсти з вашою не домінантною рукою просто тому що ви звикли використовувати іншою рукою. Це означає, що ви насправді регулювання кількості калорій, які ви берете в хвилину, і ваше тіло буде видавати сигнал у мозок, що вона сповнена. За їдять небагато повільніше, ніж зазвичай, ви, швидше за все, щоб споживати менше, ніж ви звикли.

Другий метод – Жуйте жувальну гумку або чистити зуби після їжі

Це більш звичайним способом. Те, що ви намагаєтеся зробити, що ви хочете, щоб припинити їсти після того як ви чистили зуби або жувати жувальну гумку. Це досить очевидно, що після того як ви чистили зуби, ви, ймовірно, не буде їсти знову з тієї простої причини, що ви не хочете, щоб чистити зуби. Ви також можете взяти це ще один крок вперед і чистити зуби після їжі половину вашої їжі.

Хоча ці методи можуть здатися трохи дивним, ніж нехірургіческіх методів втрати ваги, кожну дрібницю допомагає, коли справа доходить до втрати ваги. Пам’ятайте, що це дрібниці, які складають більшу цілому. Ви можете реалізувати ці методи в поєднанні з вашою фітнес-програми або дієти схемою. Спробуйте ці методи протягом 2 тижнів і подивитися, як далеко ви прийшли в управлінні, скільки ви їсте.