з’ясувати, чому FHI плоского заліза рекомендується топ-стилістів

FHI праски в даний час вважається одним з кращих прасок на ринку. FHI праски є найбільш продаваним брендом і часто згадуються з іншими великими гравцями, такими як ОМС, T3 і Седу. FHI зробити плоске залізо, що вони стверджують, є єдиним істинним IONIC професійний праска волосся на ринку сьогодні.

Якщо ви шукаєте один з найпопулярніших плоского заліза, то ви повинні поглянути на діапазоні FHI плоскі праски. Всі FHI праски використовують новітні технології – турмалін – для випрямлення волосся, роблячи його гладким і шовковистим і утримуючи його таким чином. Турмалін є одним з видів кришталю – силікатні – що має властивість виробляючи величезну кількість негативних іонів. Турмалін виробляє до 20 разів більше негативних іонів, ніж керамічні пластини знайдені на інших типах праски. Негативні іони важливі, оскільки вони запечатати кутикулу волосся, блокування в вологи, що робить волосся менш кучеряві й блискучими дивлячись. Блокування в вологи також означає, волосся залишаються прямими довше.

Тепло FHI Техніка Професійна праска використовує 1 “Турмалін розглядатися пластин. FHI Техніка також використовує передові PTC нагрівач, так що часу нагріву в секундах, а не хвилин. FHI плоского заліза також має автоматичний Тепло Sense відновлення системи, який тримає пластині при постійній температурі; Це життєво важливо для отримання найкращих результатів для випрямлення волосся Техніка Тепло FHI також має пластин, які мають скошеними краями, а значить, ви можете перевернути, твіст, і завити волосся, а також робить випрямити Методика FHI. універсальний інструмент для укладання.

FHI також зробити 302 RVI 1 1/4 Іонні Керамічний праска. Компанія стверджує, що це єдина істинна IONIC професійний праска волосся на ринку. Я не дуже впевнений, тим, що компанія має на увазі під цим, так як всі турмалін – і керамічні панелі на те пішло – утворюватися негативні іони. Ця модель коштує дорожче, ніж техніка Тепло FHI. Пластини 1 1/4 дюйма. FHI 302 RVI також має широкий спектр тепло, від 140 до 450, яку можна встановити з регульованою шкалою контролю температури – не всі бренди, навіть деякі з більш відомих і дорогих завжди забезпечує цю функцію.

Інші моделі заліза FHI плоского включають 207 RVI 1 “, 405 RVI 1 3/4”. Обидва ці подібні це стиль і функціональність для FHI 302 RVI плоского заліза, тією лише різницею, різниця в пластині wdths.

У цілому, FHI праски мають відмінну якість і може постачати відмінні результати. Вони легкі, прості у використанні, поставляються з останньою регулювання опалення та іонних технологій, і краще за все, ціна на залізо FHI квартири складає близько середини діапазону вгору – що робить їх дешевше, ніж багато порівнянних брендів. FHI праски є, продуктивності і ціни, одна з кращих праски навколо. Багато професійні стилісти працювати з ними і FHI часто дають один з найпопулярніших статусу багатьма відгуки споживачів.