звідси туди з підтяжку обличчя

Оскільки ми старіємо, немає просто ніякої можливості боротися руйнівній дії часу … або є? Косметична хірургія у вигляді обличчя підйомників поле зростаючої з новою технікою, повернути час назад.

звідси туди з підтяжку обличчя

Населення планети живе довше, ніж будь-коли – і з довшими життя приходить більше ефектів старіння. Шкіра Народний провисання, стає все більш і зморшки стають spottier, тому багато жінок (і чоловіки) звертаються до пластичної хірургії і косметичних процедур, щоб змінити, як вони виглядають. У світі косметична операція – підтяжка обличчя стають все більш популярні, ніж будь-коли. Здатність підтяжку обличчя, щоб згладити і змінити старіння обличчя робить його відмінним вибором для нашого літнього населення.

Підтяжка обличчя є технічно відомий як рітідектомія – термін, що буквально означає “хірургічне видалення зморшок”. У процедурі підтяжки обличчя, зморшки й провисання шкіри, або опущені відремонтовано різними засобами. Це дає обличчя, підборіддя і шиї гладкою і більш молодий вид. Підтяжка обличчя стають все більш поширеними в останні п’ятдесят років або близько того, з багатьма старіння зірок і знаменитостей воліють мати їх особи працювали.

Процедури для обличчя зазвичай починаються з невеликий розріз, зроблений в передній частині вуха і простягається вздовж лінії росту волосся. Цей розріз огинає вухо і за ним, роблячи шрам від підтяжки обличчя практично непомітними. Коли шкіра розрізається, область відгинають назад і тканинам внизу, таких як м’язи і сполучної тканини, також можуть бути скорочені. Ці шари основної тканини можна залишити в спокої, і тільки надлишок шкіри видаляється або м’язів і сполучної тканини можна маніпулювати для того, щоб дозволити шкірі драпірувати належним чином.

Після того, як нижні шари тканини встановлені правильно, зовнішні шари шкіри посилили (і деякий надлишок шкіри можуть бути видалені) і скріплені разом. Шкіра може бути приєднаний до внутрішньої м’язи за допомогою ниток або скоб. Потім розріз повністю закритий за допомогою швів або скоб. Є й інші процедури, які зазвичай виконуються в той же час, як підтяжка обличчя, до них відносяться лоб ліфти, ліпосакція підборіддя і століття ліфтів (блефаропластика).

Чи є ви знаменитість або архітектор, дивлячись на все може впливати на те, як ви ставитеся до себе. Витрачати гроші на удосконалення може зробити вас почувати ваші молоді і краще про свій зовнішній вигляд. Багато відомих людей зізналися, що підтяжка обличчя, в тому числі такі люди, як Кенні Роджерс і актрис, таких як Джоан Ріверс. Навіть деякі молоді люди, що мають процедури підтяжки обличчя зроблено, щоб зробити так, що їх шкіра штори на їх обличчя буде виглядати більш гладкою і пропорціями.