життя триває для залишилися в живих раку молочної залози

Рак молочної залози негативно позначається на жінках, що впливають на звичайний день у день життя тисяч матерів по всьому світу. У Сполучених Штатах, дослідження показує, 200000 нових випадків інвазивного раку молочної залози в 2010 році. Додатковим 54000 були діагностовані як на ранній стадії хвороби. Це робить рак молочної залози другою найбільш поширеною причиною смерті захворювання для жінок у країні.

Тим не менше, життя не зупиняється за 2,5 мільйона залишилися в живих раку в США. Біль і пам’ять про захворювання закликав їх брати участь у світовому адвокатури раку. Останнім часом одночасних програм в даний час запущений і організували в Африці, Азії, Європі, Північній і Південної Америки, щоб закликати до обізнаності раку молочної залози. Більше того, звичайні життя цих жінок як і раніше через розвиток сучасної реконструкції грудей процедур в медичному світі.

Реконструкція молочної залози є медичною процедурою, у віданні пластичного хірурга, щоб відновити груди жінки. Найчастіше це буває після мастектомії груди. Часто пацієнти, які не потрібно проходити післяопераційну променеву терапію вибрати для реконструкції грудей після мастектомії груди. Реконструкція може бути зроблено тільки якщо груди тканини не пошкоджені променевою терапією і рубців.

Процес відновлення може зайняти більше однієї операції, залежно від ремонту, який вироблятиметься на область грудей жінки. Вона включає в себе силіконові імплантати або розміщення сольового розчину. Процедура дуже схожа на Лос-Анджелес збільшення грудей техніку надається жінкам, які хочуть збільшити розмір грудей. Навпаки, реконструкція грудей тягне за собою відновлення соска і ареоли.

Реконструкція грудей замінив зазвичай використовується протез симулювати нормальних умовах груди. Через це, що залишилися в живих раку знову набули почуття власної гідності і впевненості в у спілкуванні з людьми. Крім того, він також поліпшив свій імідж тіла і фізичне задоволення. Справді, 98% жінок, які зазнали реконструкції грудей висловили готовність пройти через операцію знову. Психологічний вплив, що процедура на жінок схожа на ефект збільшення грудей Лос-Анджелесі.

У Лос-Анджелесі, грудні імплантати вводяться ті, хто хочуть підвищити розмір грудей і форми. Тим не менш, залишився в живих раку зрозуміли, що фізична естетики більше не має значення, коли питання життя і смерті ситуаціях вже світало на своєму житті.