Як наносити основу для бездоганного погляду

Якщо у вас є областей вашого обличчя ви хотіли б приховати, ви можете застосувати коректор в цих областях, щоб переконатися, що вони добре приховані за бездоганний вигляд. Коректор також гарантує, що ваші тіні для повік залишитися на довше і залишатися свіжим поглядом протягом всього дня.

Якщо ви турбуєтеся про те, що тип палицю або маскує покриття вам може знадобитися, щоб приховати недоліки, які є для вас проблемою, ось кілька коротких описів, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Зелена кришка палички маску почервоніння шкіри, таких як прищі і вен. Жовтий і пігментація області можуть бути покриті з фіолетовим палиці кришки. Темні кола під очима синці або знаки, як можуть бути замасковані з апельсиновою паличкою кришку.

Кришка палички завжди повинні бути використані під вашим фондом.

Concealers Може використовуватися до Фонду, щоб прикрасити і прем’єр шкіру до стійкий колір.

Як наносити основу:

* Переконайтеся, що ви вибрали правильний колір для вашого тону шкіри, взявши трьох найближчих матчах, які на вашу думку, ваш кращий вибір і застосувати їх до вашої однієї щоки на одному. Той, який зникає, і більше не буде видно ваша правильна колір основи.
* Наносити основу на чоло, ніс, щоки і підборіддя змішування у напрямку до лінії росту волосся, вуха і шию. Використання губки фундаменту або кисті, змішування з руху вниз, ви можете переконатися, що ніяка косметика не видно і добре поєднуються.
* Використання кришки дотримуватися декілька відтінків світліше вашої шкіри на повіках, навколо носа і рота, ви можете прикрасити ваш колір обличчя і забезпечити ваша помада і макіяж очей встановлює добре і залишається довше.

Налаштування вашого фонду з напівпрозорим порошок може допомогти вам створити природний, матовий вигляд без маслянистий вигляд.