Історія пластичної хірургії

У той час як бачення пластикової хірургії датою назад понад 4000 років тому, медичних досягнень не було помітно в США і в деяких країнах Європи до 19-го і 20-го століть. Перша процедура пластичної хірургії, операція ущелина неба, була виконана ще в 1827 році д-р Джон Пітер Mettauer.

Потворні боку війна завдала медичної спільноти та області пластичної хірургії зокрема, дуже швидко розвиватися на початку 1900-х. Масивні ушкодженнями звернулися за прогресивний підхід, щоб допомогти відновити обличчя і, неминуче, життя солдатів, які боролися за нашу країну.

У повоєнну епоху, події в пластичної хірургії почали стрімко зростати. Нові методи продовжували рясніють через 1950-х років, у тому числі збільшення грудей, підтяжка живота, ліпосакція і, в той час багатьох тестах були встановлені для косметичної хірургії, починаючи з 1960-х років. Імплантат силіконові груди була введена в 1962 році як спосіб реконструкції грудей після мастектомії або для збільшення розміру і повноти грудей.

Пластична хірургія продовжувала процвітати через 70-х, 80-х і в 1990-ті. Тим не менш, в кінці 1990 року, засоби масової інформації привернуло увагу громадськості під сумнів безпеку грудні імплантати. Протягом короткого часу, силіконові імплантанти грудей були дозволені тільки для цілей відновлення для пацієнтів у клінічних дослідженнях. FDA тільки знову схвалив використання силіконових імплантатів для звичайних пацієнтів у листопаді 2006 року.

Навіть з ударом в дорозі з FDA, поле продовжує процвітати сьогодні з популярністю обличчя косметичні процедури, такі як підтяжка обличчя, Ботокс ®, і мікродермабразія, і триваюче показники успіху ринопластика, ліпосакція, підтяжка живота, і багато іншого . З медицина продовжує розвиватися, цілком ймовірно, області пластичної хірургії буде продовжувати розширюватися протягом багатьох років у майбутньому. Зустріч з місцевим пластичним хірургом, щоб дізнатися більше про косметичної хірургії.