чинників при ухваленні рішення про пластичну хірургію

Різні форми косметичної хірургії існують сьогодні. Всі вони мають на меті зміни зовнішнього вигляду людини. Неявні – іноді явним – частина цієї зміни, зміни або перетворення зображення людини про себе, а також, не тільки те, як вони бачать себе, але як вони бачать себе бачить людей навколо них. З цієї причини, є два елементи на карту в косметичній хірургії: фізичне і психологічне.

Дійсно реклами косметичної хірургії не уявляю собі як бути всіма і закінчити все. Вони дозволяють людині зрозуміти, що це складний процес з багатьма факторами, щоб розглянути. Навіть простий цілі, як з гладкою шлунка, може ускладнитися різними процедур. Навіть у цьому випадку спектр методів. Зрештою, консультації завжди рекомендується, з огляду різних варіантів. Крім того, супутні ризики. Далі слід спроба познайомити читача з деякими з питань, що стосуються процедур. Це не досліджувати те, що – якщо такі є – правові обмеження можуть бути в залежності від того, де процедура робиться. Наприклад, в Канаді існує може бути правил, що стосуються використання силікону в протезах, а саме грудні імплантати. Читач повинен спробувати ознайомитися з будь-які наступні або огляди необхідні після доконаного факту.

Генеральний проти місцевою анестезією

Якщо загальна анестезія використовується, як правило, проводиться в умовах стаціонару. Є певні ризики, пов’язані з будь-якої процедури, пов’язаної загальним наркозом. Незважаючи на це, перебування в лікарні звичайно не потрібно. На відміну від місцевих анестетиків зазвичай несе менше ризиків та госпіталізації не потрібно.

Стаціонарне проти амбулаторної

Для стаціонарного, перебування в лікарні частково покликані забезпечувати, щоб будь-які потенційні ускладнення, які можуть виникнути у зв’язку з процедурою може бути dealth негайно. Крім того, окремі, ймовірно, зажадає певної кількості відпочинку та оздоровлення в умовах лікарні. На відміну від амбулаторного можуть повернутися додому після процедури слід ніяких ускладнень не виникає. Незважаючи на це, мають кваліфікований лікар виконанні операції в стерильних, контрольованих умовах має вирішальне значення.

Здоров’я людини

Людина повинна бути в доброму загальному стані здоров’я. Процедури, як ліпосакція і Пластика живота не призначені для мети зниження ваги стільки, скільки те, що називається контурів тіла. Крім того, вагітність може бути чинником, що виключає одна з найбільш процедур.

Те, що ви повинні уникати

Куріння за кілька тижнів до і після процедури. Це тому, що куріння впливає на циркуляцію крові і може утруднити здатність організму до самовідновлення.
Надмірні фізичні вправи, дієти і важкої фізичної актив-ності після процедури. Знову ж, це може вплинути на здатність людини відновитися. Перші два також слід уникати до процедури.
Деякі види ліків також може серйозно вплинути на вашу здатність до відновлення. Наприклад, антикоагулянти, слід уникати, якщо проходить ліпосакції.