отримати помолоділим шкіри – використовувати косметичні шкіри шкірки лікування

Швидше за все, ви чули про Шкіра Пив лікування і, можливо, розглядав можливість використання шкіри пілінг, щоб омолодити і освіжити шкіру. Але те, що є кращим шкіри шкірки лікування для вас? Чи є вони так ефективні, як вони стверджують, і вони безпечні для використання на вашій шкірі? Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про продукти, доступних перш ніж вирішити, ви повинні вибрати для шкіри шкірки лікування самостійно.

типів шкіри обробці тонкого поверхневого шару

Є цілий ряд шкіри шкірки лікування на ринку, проте гліколевого пілінгу шкіри і ТСА-пілінгу найбільш популярних і ефективних методів лікування. Обидва використовують хімічні речовини, отримані з ніжних фруктових кислот для видалення домішок зі шкіри, але ТСА-пілінгу трохи сильніше, ніж гліколева шкіри шкірки лікування.

гліколева кислота шкірки лікування шкіри

Гліколева кислота природним чином виробляється цукрової тростини. Гліколева шкіри шкірки лікування використовує цю слабкої кислоти, щоб видалити мертві клітини шкіри та інших домішок з поверхні шкіри, який сприяє зростанню здорової шкіри під ним. Після кількох гліколевої кислоти шкірки лікування – зазвичай один раз на тиждень протягом 6-8 тижнів – шкіра буде помітно більш гладкою і м’якою.

Гліколева шкіри шкірки лікування використовуються природні кислоти і так рідко дає пацієнтам жодних проблем до тих пір, як вона була застосована кваліфікованого косметолога. Шкірка гліколевої шкіри не підходить для всіх, хоча, і ви не повинні піддаватися шкіру гліколевої шкірки лікування, якщо ви приймаєте ліки Аккутан за останні 12 місяців або якщо ви коли-небудь страждали від ниркової недостатності. Шкіра шкірки лікування також слід уникати, якщо у Вас вже є які-небудь проблеми з шкірою, такі як екзема, або будь-які пошкодження шкіри.

TCA кірки шкіри лікування

ТСА-пілінгу є трохи сильніше обробці тонкого поверхневого шару шкіри, ніж гліколевої кислоти і, таким роботи більш глибоко в поверхні шкіри. Його можна наносити на шкіру обличчя або рук, щоб покращити загальний стан здоров’я шкіри і зробити її молодше.

ТСА-пілінг працює шляхом видалення верхніх шарів шкіри, що робить його виглядати більш гладкою і позбутися від ліній і зморшок. Кожна шкіра шкірки лікування застосовується на термін від 15 до 30 хвилин. Кожа почне відчувати себе більш тугий і здорових майже відразу. Верхні кілька шарів шкіри висохне і обережно зніміть протягом найближчих декількох днів, розкриваючи молодше і свіже шкіру під ним.

Після такої обробки шкіра буде більш чутливою до сонячного світла протягом 8 тижнів. Шкіра повинна бути захищена від сонця в будь-який час протягом цього періоду. Пілінги ТСА не було встановлено, що будь-які сильні побічні ефекти.