Лазерна епіляція інформації – постійне видалення волосся лазером

Епіляція виконується лазерна проводилося експериментально близько 20 років, перш ніж вона стала комерційно доступною в середині 1990-х років. Інтенсивний імпульсний світло (IPL) епілятори, хоча технічно не лазерний, використовувати ксеноновий спалах лампи, які випромінюють світло повного спектру. Лазерні та світлові методи, засновані, яку іноді називають phototricholysis або фотоепіляції, в даний час найбільш часто іменуються “лазерної епіляції”. Лазерна епіляція стала дуже популярною в останні кілька років. Є декілька переваг, які роблять лазерну епіляцію так популярні. Основною перевагою є той факт, що лазерна епіляція є косметичним методом, який вважається нехірургіческіх. За допомогою лазерного пацієнтів видалення волосся здатні повністю видалити небажане (або надмірної) тіла або волосся на обличчі. Оскільки це постійне видалення, лазерна епіляція процедура дозволяє досягти результатів швидше і на більш тривалий період. Фактичне лазерна епіляція процедура не інвазивної і, як правило, зовсім не боляче. Це також є процедурою, яка не надто дорого. Ціни на лазерну епіляцію продовжують падати, так як технологія продовжує поліпшуватися.

Різні методи видалення волосся лазера розробляються і пропонуються різними організаціями. Фактичний час, який буде потрібно, щоб пройти через процедуру видалення волосся лазером, буде залежати від типу шкіри і області, з якої ви хотіли б мати волосся видаляються. Це може бути як кілька хвилин або до тих пір, як кілька годин. Лазерне видалення волосся процедура заснована на використанні низької енергії лазера. Загалом, цей лазер видаляє волосся, відключивши волосяних фолікулів. Ви знайдете лазерну епіляцію м’якою і практично безболісно процес, який викличе лише найменший дискомфорт.

Розпочати підготовку до процедури видалення волосся лазером вам потрібно, щоб уникнути електролізу, воском або вищипування протягом приблизно трьох тижнів до процедури. І кошти для засмаги впливу також слід уникати на тих областях, які будуть розглядатися.

Після вашого лікування буде зроблено, ви повинні бути в змозі повернутися до нормального повсякденного рутини і графіків робіт негайно. Тримайте перебування на сонці до мінімуму приблизно через два тижні після вашого звернення.

Переваги:

* Неінвазивної, ніжна техніка, яка усуває небажане волосся з усіх частин тіла.
* Робить шкіру більш гладкою і дивлячись шовковистим.
* Лікує великих площ, оскільки він ефективно видаляє більше одного волосся на час.
* Мінімальний дискомфорт.
* Замінює віск, електроліз і бритви.
* Негайно повернутися до нормальної діяльності.

Хто є кандидатом для лазерної епіляції?

Майже всіх, хто має небажаного волосся є кандидатом на лазерну епіляцію. Однак певних умов може ускладнити лікування. Лазерна епіляція досягає найкращих результатів при світлошкірих, темноволосих людей. Лазери з великими довжинами хвиль, які стануть в нагоді при темношкірих пацієнтів.

Що можна очікувати під час лазерної епіляції?

Один носить окуляри для запобігання випадкового впливу на очі лазерне світло в процесі. Коли лазер працює, один відчувати відчуття печіння. Іноді актуальним місцевий анестетик використовується перед процесом для зменшення дискомфорту. Процес розвивається незначне обвуглювання стерні.

Як довго цей процес займає, це залежить від частини тіла, які беруть участь. Трохи частини тіла, такі як верхня губа може зайняти кілька хвилин для видалення волосся і найбільша частина, таких як спина може потрібно багато годин.