є пластична хірургія необхідна для старіння очей

Деякі люди піддаються спокусі пластичної хірургії, як анти старіння техніки. Коли цей процес йде в очі, це називається блефаропластикой. У цьому анти процес старіння, століття (верхнього і нижнього) піднімаються і надлишок шкіри і жирової тканини потім видаляються.

Хоча ця операція зокрема впливає тільки на очах, багато людей вважають за краще, щоб він зробив разом з хірургією / операцій, які впливають на обличчі. Один з цих інших операцій, які дуже поширені і впливає на те, ваші очі виглядають є підтяжки брів.

Коли вищезгадані методи проти старіння (блефаропластика) використовується, хірурги можуть мати різні методи:

Нова техніка, яка допомагає людям з темними колами і злегка в’яла шкіра під очима, полягає у використанні лазера. Енергія лазера має високу концентрацію і це концентрована енергія згущується кров, зменшуючи кровотечі (як під час операції і під час процесу загоєння). Набряк після операції, як правило, менше, коли цей процес використовується.

Якщо надлишок шкіри немає, інший метод операції можуть бути використані. У цьому процесі прокладки кришки надрізають і жирової тканини видалена.

Метод, згаданий вище процес, в якому обидві повіки піднімати і надлишок жирової тканини видалена. Можна очікувати, принаймні, 2 години, але зазвичай не більше трьох, для цього процесу. Для досягнення цієї формою анти старіння, розріз зроблений безпосередньо на складці кришки і нижній шар тканини син проколоті.

Потім подушечкою жиру знайшли там знімається. Це потім герметизують припікання (тепла лазера). Якщо необхідно, вільну шкіру на столітті зовнішній потім віддаляється і уражену ділянку закрито (зазвичай швом). Це найбільш інвазивні форми анти старіння хірургії для очей.

Існує спосіб підтягнути шкіру на верхніх і нижніх повіках. По досягненні цієї ефект, що підтягує, особа здається молодше. Цей процес здійснюється за допомогою радіочастотного лікування, які не потребують розріз посилити злегка вільно кришками. Цей процес може бути зроблено тільки в одній лікування, але може знадобитися більше, залежно від тяжкості процесу старіння. Процедури радіочастотної не зажадає післяопераційних час відновлення і мають кілька ускладнень.

Якщо ви вирішите піти з хірургією, можна очікувати, що наступний пост оперативних процедур і ефекти:

Невеликий дискомфорт (який може бути надана допомога у використанні регулярних холодні компреси), в тому числі незначні набряки та синці яка повинна тривати не більше 2 тижнів. Мінімальне використання розріджують кров, без рецепта ліки (наприклад, аспірин) може зменшити кількість синців ви відчуваєте.

Шви повинні бути видалені, зазвичай після періоду близько 5 днів.

Як і всі інші операції, особливо пластичні операції, можуть бути ускладнення. Найбільш поширеним (але все ще рідко) з них є шкіра, яка є занадто жорсткою, забезпечуючи постійне здивування. Щоб виправити це, ви повинні будете пройти подальші операції / операцій. Вкрай рідко в тому, що кровотеча може відбутися в очну ямку, що може знадобитися операція з видалення тромбів.

Якщо ви роздумуєте про пластичної хірургії як форма завершення анти процес старіння, ви повинні бути старанними у зборі інформації про операцію ви хочете зробити, і ви повинні ретельно розслідувати лікаря ви хочете використовувати. Кращий спосіб знайти хорошого лікаря, щоб знайти той, хто не тільки досвідчені, але має кілька пацієнтів, які ви бачили на результатах і говорили з про їхній досвід.