як мати зачіску, щоб відповідати вашій формі обличчя

Одним з найбільш важливих факторів, щоб розглянути, перш ніж шукати право зачіска вашої форми особи. Якщо неправильно зачіска створюється за неправильну форму обличчя, то це буде катастрофа. Чому це так важливо, тому що, як покласти AOS ідеально відповідну рамку навколо людини, AOS особі, щоб збалансувати загальну форму. Після отримання права зачіска, текстури та кольору є наступним кроком у справі ваше волосся до життя. Хороший перукар знає, що насправді стиль найкращих апартаментах Вас.

Що, AOS ідеальну форму?
Овал обличчя вважається ідеальною формою для людського ока. Бахрома буде вивести ваші очі і волосся, які деякі зметені з лиця буде балансувати ніс. Що, найкраще про AOS овал обличчя є те, що, як правило, поєднується з самою зачіскою. Хвилі і кучерявих волосся може Люкс Ця форма краще, але якщо ви за обсягом, вона може виглядати дуже погано, тому тримаєте його збалансувати.

квадратної форми обличчя
Найкраще, щоб зберегти ваші волосся повз плечі і, якщо можливо, дайте деякі м’які шари смуги в передній, щоб пом’якшити свою зовнішність і зробити ваше обличчя буде виглядати більш овальним. Однак, якщо ваші волосся коротке, отримати зачіску, яка має м’яку округлість, щоб він не зробить ваше обличчя здається квадратної. Намагаються уникати всього, з округлість.

кругла форма обличчя
Більшість людей з круглою формою обличчя завжди хочуть схуднути його замість того, щоб вона виглядала надто пухкі. Уникайте смуги і завитки; піти на коротке волосся або тих, з підборіддя довжина якого підніме обличчя. Пряма чубчик не допоможе взагалі. Ідеально коротке волосся з такою формою обличчя може змусити вас виглядати зовсім приголомшливий і сексуально. Так як ваше обличчя кругле достатньо, не більше круглі шари; будете тримати кутах площі.

Особа формі серця
Щоб змінити обличчя форми серця в овальну форму, все, що вам потрібно зробити, це намагатися скоротити ваші волосся на плече довжини і йти на повноту від підборіддя вниз. Додати в деяких м’яких хвиль і верств, які можуть насправді добре працювати, щоб добитися цього. Деякі перукар пропонує довжина підборіддя Боб великий стиль, який створить баланс погляд. Один з найбільш перспективних особа форми серця з досконалим волосся Ріанни.

довгі форми особи
Ви Дону, АОТ потрібні ваші волосся, щоб бути довгою більше, якщо у вас витягнуте обличчя. Ніколи не ховатися за довгі стрижки. Але якщо ви як і раніше воліють довгі зачіски, спробуйте уникати довжини, які більш ніж на один дюйм длиннее підборіддя. Ви також можете спробувати модну форму V розріз, який пом’якшить вашу фігуру в спину. Знаєте, що? Довга форма обличчя йде відмінно з бахромою і її необхідність особливо для вас, витягнуті обличчя дами. Нарешті, щоб уникнути короткого шарів!

Спробуйте шукає консультанта волосся, якщо ви, Aore шукаєте ідеальний стиль і краще змінити. Пам’ятайте, що геометрія баланс вашого волосся і обличчя абсолютно важливо, щоб добре виглядати.