юридичні консультації по бідних хірургія Косметична якості

Косметична хірургія знаходиться на підйомі у Великобританії серед жінок і чоловіків, як процедури стають більш зрозумілими, більш соціально прийнятним, краще співвідношення ціни і якості, і більш широко available.The промисловість в даний час на суму більше 1 млрд. фунтів стерлінгів на рік, в порівнянні з £ 250 000, як нещодавно в 2005 році, і продовжує рости на рівні близько 25% на рік. При цьому кількість позовів про компенсацію займаються юристи зростає ще швидшими темпами, а приватні клініки люто конкурують один з одним для бізнесу і зрізати кути в процесі. Це створило ситуацію, коли багато клініки не пристосовані для виконання багатьох процедур, які вони offer.Many хірургів є або недостатньо кваліфікованих, або просто не виконують досить конкретної процедури, які вони пропонують щороку, щоб виправдати називають себе specialists.These факторів були виділені у вересні 2010 року Національний Конфіденційне дослідження результат захворювання і смерті (NCEPOD) доповідь, в якій виявила ряд недоліків вражаюче в цій галузі.

Одна з основних проблем, з косметичним клінікам є їх нездатність забезпечити пацієнтів з достатньої попередньої обробки інформації та aftercare.Those споглядаючи косметичної хірургії повинні мати широкі консультації з хірургом їх принаймні за 2 тижні до їх operation.This повинні вивчити причини хірургії і саме те, що естетичний результат перспективним пацієнтом шукає achieve.A медичної оцінки повинні бути проведені, щоб встановити всі існуючі умови або ліків, які можуть зробити операцію недоречним, і це повинно включати в себе контакт з GP.The ризиків пацієнта і, ймовірно, результат операції повинні бути повністю пояснені так, щоб обгрунтоване рішення може бути прийнято з приводу того, щоб не proceed.This є причиною 2 тижні охолодження period.The NCEPOD доповіді наголошується, що до третини з косметичних клінік не пропонував цього періоду охолодження, і ще більш тривожним більше половини клінік, у яких була запитана інформація не вдалося respond.In точки зору подальшого лікування пацієнтів часто скидаються без інструкцій про те, як піклуватися про свої рани, і ніякі засоби для їх повернути, якщо виникають проблеми.

Більшість стверджує, що компенсація юристам звертатися від імені косметичної хірургії пацієнти відносяться до незадовільної зв’язку results.Poor між хірургом і пацієнтом часто створює очікування, що не realised.More серйозно пацієнти можуть залишитися з асиметричним або нерівні результати, які викликають емоційну травму через сприймається каліцтва. Це може потім вимагають дорогих коригувальні операції. Пацієнти можуть також відчувати поточної фізичного болю або функціональні damage.A грудей імплантат може бути неправильного розміру, в результаті постійного дискомфорту чи погано виготовлені змушуючи його розриву. Якщо нерв розривається під час операції підтяжки обличчя частковий параліч може бути викликаний. Часто пацієнти залишаються з надмірного рубцювання після операції, яка буде знову вимагають коректує хірургії. Внутрішні кровотечі і інфікування рани два інших рідше, але можливі ускладнення.

У той час як косметичні хірурги регулюються Законом стандарти догляду, це тільки набув чинності в 2002 році, і не поширюється на хірургів, практикуючих до цієї дати. Нехірургіческіх косметичних процедур, таких як ін’єкції колагену і лазерне лікування повністю unregulated.Despite цьому стан хворих справ мати базове юридичне право очікувати, що їх операції будуть проводитися в достатньо компетентним хірургом manner.A оцінюватимуться з точки зору норм своїх колег-професіоналів, щоб визначити, що є “розумним”. Постраждалих може вимагати відшкодування збитків за фізичні та емоційні болю і страждань, а також упущену вигоду, витрати на медичне обслуговування та інші витрати. Позови про медичної недбалості проти косметичної клініці або хірург, як правило, вирішуються на не виграти не платній основі, так що не буде нічого платити виграти або програти.