чи можна отримати герпес без вірусу герпесу – речі, які ви можете зробити для лікування герпесу

Я думаю, що я отримую герпес. Я сподіваюся, що це просто як поріз, але я поцілувати когось близько тижня тому, який отримує герпес, але у них не було одного в той час. Чи можливо, щоб просто отримати один і його піти, як виразки або стає однією ознакою того, що ви інфіковані на все життя?

Якщо це дійсно “герпес”, тобто герпесу типу 1, то у вас є вірус. Вірус встановлює не діють, поки нерв він живе в стає не стимулювали, щоб викликати прориву. Якщо контракт, як дитина, Ваше ім’я і майбутні прориви, як правило, м’яка. При попаданні в перший раз як дорослий, ваш початковий прорив, як правило, досить серйозні. Якщо ви ніколи не мали герпес і це поразка досить слабкий, швидше за все, це щось інше.

Рани виразки в порожнині рота на “м’які тканини всередині”, а не викликані герпесом. Герпес виразки виникають на зовнішній жорстку шкіру губ і виглядають як маленькі бульбашки рідини спочатку, тоді увірвався стати болить. Вони сверблять, горять і можуть набрякають і дуже болючим. Якщо під час прориву, то ви можете отримати додаткову пухирі на внутрішній частині рота, але це, як правило, з важкою першої інфекції або в безкомпромісна людина.

Вони можуть бути оброблені з ліками, якщо зловлять на початковому етапі, але як тільки почала присутній, що це вірус, який має йти своїм шляхом, як правило, від 7 до 10 днів. Тоді краще лікування це лід, а щось подібне Blistex мазь тримати поразки вологою, щоб вона не зламувати і кровоточать, і розповсюдження. Якщо у вас є інші питання, не соромтеся питати мене, так як це моя область, я стоматолог. Сподіваюся, що це допомагає!

Так, це можливо. Є багато типів герпесу, навіть вітрянку якій багато людей отримують походить від вірусу герпесу. Це просто не той же тип, STD герпес, як ви бачите по телевізору рекламні ролики для Валтрекс.

Герпес (герпес на губах) є вірусною інфекцією. Після того як ви заражені вірусом залишиться у вашому тілі назавжди. Спалахи викликано стресом, експозиція до сонячного світла, менструація, лихоманка, застуда. якщо ви хочете отримати лікування він повинен бути протягом перших 48 годин з моменту настання поразок. Ліки актуальне мало допомагає. Я сподіваюся, що ця інформація буде корисною для вас.