формальдегід – один з найбільш поширених шкідливих компонентів присутній в більшості косметичних продуктів

Ви коли-небудь знайшли час, щоб запитати себе, що саме ви розмазується по шкірі в ім’я краси? Якщо у вас немає, то це АОТ, AOS час, що ви зробили. Тут, AOS факт, що ви, мабуть, не зробив, АОТ знаю, багато хто з косметики і засобів по догляду за шкірою, які ви використовуєте містять ендокринні порушення хімічних речовин, які потрапляють в організм і викликають незвичайні симптоми у вашій системі.

Ви також знаєте, що шкіра людини має велику швидкість поглинання для різних типів речовин без дискримінації? Ви несете особисту відповідальність за забезпечення того, що цей шлюз не береться під ніякої активних інгредієнтів, які можуть потрапляти в організм і робить несприятливого впливу на ваші органи.

Я, АОМ, що ви повинні бути здивовані, що я інгредієнтів, AOm кажу. I, Äôll увагу на один з найбільш поширених шкідливих компонентів, які присутні в більшості косметичних продуктів. Я, кажу про AOm формальдегіду. Взагалі кажучи, Формальдегід утворюється в організмі в невеликих кількостях як частина нашої звичайному повсякденному метаболізму. Ця форма не викликає Формальдегід нам шкоди. Незначні кількості формальдегіду також знаходяться в їжі, яку ми їмо і деяких напоїв, які ми споживаємо. Тепер залишається питання, якщо Формальдегід настільки поширений в людській системі, то чому він позначений як канцерогенні речовини, що ми повинні остерігатися?

У чистому вигляді і при кімнатній температурі, формальдегід представляє себе у вигляді безбарвної і горючий газ, який має гострий специфічний запах. Коли цей мінерал використовується у виробництві косметики вона викликає безліч захворювань, включаючи шкірну висип і почервоніння, коли він вступає в контакт з шкірою і кашель, блювота і пронос при попаданні в організм.

Засоби для очищення обличчя, шампуні, зубні пасти, сонцезахисні креми, туш для вій, зволожувачі і тіні для повік всі приклади косметичних продуктів, які містять певний відсоток від цієї хімічної речовини.

У разі Антиперспіранти, формальдегід, як відомо, викликають подразнення носа, чхання, кашель і навіть головні болі серед певних груп людей. Сонцезахисний та інші косметичні засоби, які вступають в контакт з шкірою, також роблять значний вплив на шкіру при їх використанні продовжується.

Існує дуже мало інформації про людину подразнюючу Розчин формальдегіду на шкіру людини. Тим не менш, дослідження на тваринах показали, що розчини формальдегіду роблять негативний ефект. Звичайно ефект в косметиці обмежена шляхом об’єднання формальдегіду з іншими синтетичними сполуками. Це в свою чергу призводить до з’єднання, яке має різний склад, який викликає алергічних реакцій в шкірі деяких людей.

Тут, AOS, що ми знаємо до сих пір. Формальдегід є канцерогенною з’єднанням, яке присутнє в багатьох косметичних продуктів і виробляє небажані побічні ефекти в організмі. Так як ми можемо уникнути цього і досі добре виглядати? В даний час проводяться дослідження, щоб знайти заміну, яка працює так само добре, як формальдегід тільки без побічних ефектів. У той же час, ось кілька порад, які можуть допомогти в позбавленні цієї хімічної речовини з вашого тіла. Перед покупкою будь-якого косметичного переконатися, що ви читали інгредієнтів, які використовуються і рівень концентрації формальдегіду. Косметика з низьким вмістом формальдегіду не небезпечні і можна легко керувати тілом. Якщо ця опція не огр добре з вами, то ви завжди можете вибрати для трав’яних замін, коли справа доходить до лосьйони, зволожуючі і складають до прориву, нарешті, виявлена.