методи ліпосакції для безпечної хірургії та більш швидке відновлення

Протягом багатьох років ліпосакції розвивається, стає все більш безпечним з більш швидкому відновленню рази, кращі результати, і менше ризиків. Є цілий ряд різних методів ліпосакції, кожна зі своїми перевагами і ризиками.

Ця косметична процедура використовується, щоб ліпити тіла і згладити небажаний жир кишені, які порушують природні контури. Хоча іноді розглядається як метод втрати ваги, мало жиру видаляється під час операції. Так що рекомендується тільки для тих пацієнтів, які підтримують стійкий чи ідеальний вагу протягом тривалого періоду часу.

Перший метод, який використовується для ліпосакції, часто називають “сухими”, може призвести до надмірного травми тіла, припускає проведення тривалих періодів відновлення, а результати часто були незадовільними. Під час процедури невеликий надріз був створений і порожнисту трубку, яка називається канюля була вставлена ​​в тіло. Канюлі приєднаний до вакуумного пристрою, який забезпечує всмоктування, необхідна для вилучення жиру.

Часто канюлі розірвали б в тканину або пошкодження інших прилеглих областях, не пов’язаних з процедурою. Там буде набагато синці і набряклість після яке тривало протягом тривалого періоду часу. Багато пацієнтів відчували нерівномірне зцілення і навіть залишається неприємний деформацій, таких як брижі під шкірою.

Сьогодні пластикові хірурги створили набагато безпечніше і більш успішні методи. Хоча у кожного є переваги або спеціальність, важливо проконсультуватися з кваліфікованим хірургом і обговорити можливі методи і підходи для ваших індивідуальних цілей. Ось короткий огляд деяких з сучасних методів ліпосакції використовується сьогодні.

вологі і вологі супер

Ці дві подібні методи є повною протилежністю оригінальним «сухим» способом. Перед установкою канюлі, фізіологічний розчин у поєднанні з констріктора кровоносну судину вводиться в область. Рідина допомагає послабити клітини, дозволяючи хірургу для переміщення по області більш вільно з меншим ризиком пошкодження нервів або оточуючих клітин. Іноді кровотеча може бути ризик (зокрема, протягом вологого технікою).

UAL

Це означає Ультразвукова ліпосакція. Область спочатку обробляють за допомогою ультразвукових хвиль, що тепло, струшування, а потім розбиває жир в більш рідкому стані щоб забезпечити більш легке видалення. Цей метод особливо успішно в лікуванні районах, схильних більше волокниста депозити жиру. Менш кровотеча повідомлялося, але є рідкісні ризик опіків на шкірі.

опухає

Найбільшою перевагою цього методу є те, що мало крові буде видалена під час процедури. Велика кількість фізіологічного розчину, лідокаїн і адреналін вводять в організм. Це поєднання робить жирні області міцніше, перш ніж вони відсмоктується по канюлі.

приятель

Цей метод також відомий як потужність ліпосакції. Це схоже на сухий метод, за винятком того, що вібруючий канюлі використовується, щоб допомогти послабити жиру і зменшити синці і набряк. Він також особливо корисні при лікуванні волокнистих областях, таких як хлопчик нижній частині спини і області з рубцевої тканини. Є багато інших методів ліпосакції і зміни, тому важливо, щоб обговорити процедуру в деталях з вашим пластичним хірургом перед проходженням процедури.