лазерне відбілювання зубів в 60 minutes_

У той час як всі інші види відбілювання зубів заклик до відбілювач, відбілюючі зубні пасти не роблять. Вони використовують абразиви, а також інші хімічні речовини, які пропонують полірування поверхні і усунення плями ефектів. Це дозволить видалити поверхневі плями тільки і як правило, не суттєво полегшити зуби. Відбілювання впливу зубних паст є лише результатом впливу усунення плями, які не повинні були бути дозволено накопичуватися на зубах з самого початку.

Без рецепта домашнього відбілювання пакети включають відбілюючі речовини, такі як перекис карбаміду або перекис водню. В даний час вони можуть бути знайдені в багатьох різних варіантах, проте всі вони засновані на такий же процес – відбілювання зубів.

Відбілюючі смужки тонкої, гнучкою смуги, що мають перекис водню, пов’язаний з ними. Вони розташовані на зуби два рази на день за півгодини в цілому чотирнадцяти днів. Існують також різні інші програми водню гель перекису відбілювання. Це може бути матовою безпосередньо на зуби два рази на день протягом 2 тижнів. Крім того, існує відбілювання лотки, які включають відбілюючий гель, який може бути поміщений в рот, як капи для інтервалом у кілька годин (зазвичай на ніч) протягом декількох тижнів.

Порівняно новим, творчим підходом включає відбілювання полоскань. Це ще одна спеціально залежить розчин перекису відбілювання, який використовується як для полоскання рота. Це буде відбілювати зуби протягом досить тривалого періоду часу – часто цілих 12 тижнів. Крім того, цей метод промивки може мати зменшений кількість відбілюючий ефект, ніж інші, так як розчин перекису розосереджені по всій ясен і інших м’яких тканин рота. Отже, вона буде значно ослаблено, щоб не дратувати ясна.

Нарешті, є стоматологічний в офісі лікування зубів. Вони можуть приймати різні форми, проте вони також всі пов’язані відбілювання зубів перекисом. Перекис композиції, використовувані в стоматологічних кабінетах часто набагато більш висока концентрація, і приймаються на роботу за набагато більш жорсткі контрольованих умовах.

Існує також зазвичай деякий тип прискорення отбеливающего ефекту, зазвичай шляхом направлення лазерного джерела тепла або спеціального джерела світла на гіпохлоритом натрію. Це має ефект стимулюючий окислення розчину, створюючи прискорення відбілювання. Такі сесії можуть виробляти вражаючі відбілювання з одним 30 – 60 хвилин призначенням, але часто кілька відвідувань офісу потрібно. Стоматологічні в офісі призначень найдорожчих – вартістю до $ 1,000.00.

То який з них це ідеальний метод лікування, щоб задовольнити ваші вимоги? Вона може відрізнятися у відповідності з вашим бюджетом, а також ступінь пожовтіння зубів. Якщо ви курите, і не пийте багато кави, то ви, швидше за все, потрібно набагато більше, ніж відбілювання ви зможете досягти тільки з використанням відбілюючих зубних паст.

Якщо ви використовуєте на позабіржовому відбілювання перекисом водню пакетів або однієї із стоматологічних в офісі коштів залежатиме від ваших фінансів, а також про те, як швидко ви, можливо, буде потрібно відбілювання відбувається.

Всі хочуть красивою, яскравою усмішкою – і один з найпростіших способів для досягнення ідеально білі зуби в процесі відбілювання зубів. Вдома набори і відбілюючі зубні пасти можуть бути помірно ефективні, але для найбільш вражаючих результатів, вам знадобиться професійна допомога. Ваш стоматолог повинні бути в змозі допомогти вам прикрасити вашу посмішку на 8 відтінків або більше, і процес буде набагато легше і швидше, ніж це було б в домашніх умовах. Однак багато пацієнтів, які страждають від чутливості зубів може бути не наважуються пройти процедури відбілювання. Навіть “зроби сам” Набори може викликати роздратування чутливих зубів і ясен, що призводить до неприємних болю і болю. Але бережися: Навіть ті, з підвищеною чутливістю зубів може мати чудові посмішки! Ось сім способів звести до мінімуму можливі незручності при відбілювання чутливих зубів: