Як легко очистити плями кави з зубів

Отже, ви щасливий маленький любитель кави з посмішкою на обличчі? Єдина заковика в тому, що коли ви прошити 1000 ват посмішка, зуби не такі яскраві, як вони мали звичай бути. Я правий? Це в першу чергу тому, що кава, чай, і вино, як відомо, різко нальоту на зубах, але є просте рішення доступне вам, щоб ваша посмішка може бути настільки ж красивою, як це було раніше, у той час як ще в змозі насолоджуватися чашку Джо .

Якщо ви готові, щоб отримати деякі перлинно білих, то ось кілька простих речей, які ви можете зробити, щоб змінити колір ваших вертольотів. По-перше, це необхідні поради для любителів Java, просто тому, що темний колір робить Java плями зубів. Вміст кофеїну в каві також робить свій внесок у фарбуванні, так що ви можете почати пити ваш кави швидше або через соломинку, щоб запобігти той час, що він знаходиться в контакті з вашими зубами. Випивши чашку Джо, то краще випити склянку води, щоб ретельно промити від залишків зубів. Загалом, ви з меншою ймовірністю, що плями на зубах, якщо ви п’єте холодні напої Java, ніж гарячий, бо спека робить ваші зуби більш сприйнятливими до фарбування.

Як про це за ідею? Після того як ви закінчите вашу чашку Джо, з’їсти яблуко негайно. Це не тільки satisifying, але він буде працювати, щоб чистити зуби, і це спосіб рекомендований лікарями-стоматологами. Можна також протерти зуби відразу з внутрішньої апельсинової кірки, щоб вибілити. У тому ж ключі, їдять полуницю інший природний метод відбілювання зубів для видалення надмірного фарбування. Так як всі ці ідеї дуже смачні, ви не будете мати ніяких проблем намагаючись їх.

Якщо ви відчуваєте, що готові до професійної допомоги, то ви можете перевірити різні освітлення гелі, пасти, і смуг, наявних на ринку. Коли ви пару цих швидких рішень з великим гігієни, як зубною ниткою і щіткою щодня, то ваші зуби будуть у фантастичному стані. Кавові плями можна легко уникнути, коли ви берете щоденного догляду за зубами, і це включає регулярні зубною ниткою і щіткою рутини. Якщо ваша усмішка не так яскраво, як це було раніше, а потім спробувати деякі з цих простих методів, щоб зробити різке відмінність.

Це не будь-яким протяжністю уяви означає, що потрібно відмовитися від своєї улюбленої чашку Джо. Вживання кави дає дуже багато переваг для здоров’я, що було б нерозумно кинути пити, але ви повинні бути розумними в догляд за зубами, щоб переконатися, що ваша посмішка залишається яскравим. Коли ви починаєте є ці здорові фрукти, це допоможе зберегти вашу посмішку максимального білого кольору, з використанням професійних методів відбілювання в якості останнього засобу.