Чоловічий Зменшення грудей зменшити груди і нехай дівчата пускають слину

Ваші друзі вирішують відправиться борознити пляж, є сонячні ванни, а веселий час. Але ви не зацікавлена ​​у вступі до плану просто тому, що ви занадто збентежений, щоб видалити вашу сорочку, тому що ваша груди буде показувати! Ваше бажання нашої команди. Ви також можете мати плоскі груди, які змусять дівчаток пускати слину або дайте Клайв Оуен пробігу!

Ну, вам не доведеться більше турбуватися, як ви можете отримати їх виправити за допомогою пластичної хірургії. Нью-Джерсі пацієнта, який не хоче називати його імені, дізналися про цю процедуру і погодилися поділитися своїм досвідом з нами.

За його словами, “Я був дуже збентежений з розміру моєї грудях. Я вибрав, щоб отримати їх зменшити. Це великий серед всіх процедур у пластичній хірургії. Нью-Джерсі лікарі зробили казкову роботу і тепер я можу демонструвати мої груди без коливань. я об’єднав цю процедуру з живота, і я чудово себе почуваю. ”

Тепер Ви можете отримати плоскі груди, видаливши, що надмірна кількість ваги або виправити провисання тканин шляхом пластичної хірургії. Нью-Джерсі хірурги, які видалити цей жир в ефективний спосіб називається ліпосакцією або висічення, або комбінації обох. Вони використовують передове обладнання, щоб дати вам ідеальний результат. Ця процедура зазвичай проводиться в амбулаторних умовах під загальним наркозом. Однак це також може бути зроблено під наркозом і місцевої анестезії, а також.

Після операції, ви можете йти додому в лічені кілька годин. Тим не менш, ви можете бути зобов’язані носити жилет стиснення або упаковки для грудей два-три тижні для того, щоб зменшити набряк і підтримувати шкіру.

Без хірургічного втручання не є побічним ефектом безкоштовно або безризиковий у пластичній хірургії. Нью-Джерсі, проте хірурги роблять все можливе, щоб звести до мінімуму наслідки або ризики. Найбільш поширеними побічними ефектами є гінекомастія:

* Синці
* Набряки
* Рубцов
* Втрата соски або грудей відчуття
* Rippling шкіри
* Втрата рідини
* Асиметрії
* Зміни в пігментації шкіри
* Сверблячка

Повідомлення хірургії, необхідно звернути увагу на ці фактори. Тим не менш, у випадку, якщо ви страждаєте від високої температури, блювота, нудота, запаморочення, задишка, нестерпний біль, болючість шкіри або надмірне кровотеча, то переконаєтеся, що ви повідомите про це лікаря негайно, щоб уникнути подальших ускладнень. Крім цього ви можете бути зобов’язані слідувати певним післяопераційного догляду.

* Намагайтеся не курити, оскільки це знижує процес загоєння.
* Уникайте будь-яких стресових діяльності.
* Не підведи носити стиснення обгортань.
* Переконайтеся, що ви зміните своє пов’язки розріз для того, щоб уникнути інфекції. Забезпечити, щоб тримати рану сухим і чистим теж.
* Слідкуйте за збалансовану і поживну дієту як хороша їжа прискорити процес загоєння.
* Переконайтеся, що ви тримати своє тіло у відкинутому положенні. Не лежати повністю, як це може додати до набухання.
* Чи не нахиляйтеся вперед і старше.
* Приймати визначені ліки.

Дотримуючись наведених вище інструкцій сказав, ви будете швидше відновитися і стикаються з дзеркалом у впевнений шлях. Вам більше не доведеться ухилятися від дзеркала і, звичайно, йти вперед і мати славну ванну сонця на пляжі.