Паркер і рубіном тренер гаманець

Будь-яка жінка скаже вам, що всі сумки не створені рівними. Коли ви шукаєте, що ексклюзивний і стильний зовнішній вигляд, ім’я тренера завжди приходить на розум. Вони мають неймовірну лінію сумок, але гаманець Паркер Тренер є стильний шик, доступний і дає всі інші сумки балотуватися на свої гроші.

Коли ви починаєте нову роботу, яку ви хотіли б мати відповідне обладнання, а виходив з цим сумка висить від плеча або ховаються у вашій руці, безумовно, правильне обладнання. Це говорить багато про що, не кажучи настільки, що ви жінка, яка знає її сумки.

Гаманець Паркер тренер доступний в м’якої шкіри морозиво, м’яка шкіра металевий, легкий шкіри або сексуальної друку оброблений шкірою. Вона поставляється в різної кольорової гами та дизайну, які можуть піти з будь-яким настроєм. Сумка може бути настільки ж універсальним, як ви в будь-який момент і, не порушуючи банку.

Говорять про багато з вашими аксесуарами і не бійтеся спробувати щось нове і сміливі з наших шановних лінію сумок. Ми пропонуємо широкий вибір варіантів, які, безсумнівно, будь ласка очей і кишень. Ми пропонуємо новий сенс Гаманець лінії тренер Паркер.

Жінки, які несуть “Головний тренер” сумки є одними з найбільш заздрили жінки у світі. Ім’я стало синонімом розкоші, стилю, класу і ексклюзивності. Не кожна жінка може дозволити собі ці сумки, і саме це робить їх такими особливими. Одне з останніх творінь тренера, Рубін Сумка Хобо, безумовно, не розчарував.

Гаманець виготовлений з легкої шкіри, і облямований або замші або потрісканої шкіри. Є дві зовнішні кишені, які можуть похвалитися сріблястий металік замикань. Усередині мішка досить великий, щоб нести всі ваші дрібні витрати, але не настільки великий, що ви відчуваєте, це не може бути вашої вечірню сумочку, а також. Усередині мішка знаходиться кілька кишені для ключів, мобільного телефону, або тюбик губної помади. Уявіть собі досягнення ваших рук в ваш новий гаманець Тренер Ruby. Ви відчуваєте м’яку щітку замші проти ваших пальців, як ви захопити телефон, щоб похвалитися на всі ваші подруги.

Гаманець Рубін Тренер розміри 16 х 14 х 7 ½. Це ідеальний розмір, тому що він дозволяє плавно перейти від вашого дня до вечора дивиться, без передачі сумок. Плечовий ремінь також дає вам достатньої довжини, щоб дозволити сумку зручно сидіти на вашому боці.

Hobo Тренер Рубін Сумка гаманець для вас, якщо ви хочете виділитися з натовпу, і докласти всіх інші жінки в кімнаті від заздрості. Зрештою, хіба це не справжня причина, щоб купити Тренер гаманець!