Лазерна епіляція – лікування для постійного видалення волосся

Бажання постійного видалення волосся у чоловіків і жінок створив в усьому світі захоплення – лазерна епіляція. Люди стоять у черзі в клініках по всьому світу в надії на чудодійний засіб, щоб позбутися від постійно волосся в небажаних місцях. Але для постійного скорочення волосся, голу реальність така, що це дуже рідко, що тільки один сеанс лазерного лікування дасть бажаного результату. І ось чому:

є лазерне видалення волосся назавжди?

Деякі кажуть так, деякі кажуть немає. Дослідження показують, що найвідоміший метод досягнення постійного видалення волосся є лазерна епіляція, і, якщо процедура виконана правильно (з використанням необхідного обладнання), сталості, безумовно, можливо. Це тому, що лазерне видалення волосся насправді вбиває волосяний фолікул, що знижує його здатність до зростання. Але для цього потрібно, щоб отримати волосся в потрібний етап у циклі зростання, щоб забезпечити постійне видалення волосся, це означає, що вам необхідно пройти ряд процедур.

Бачте, волосся росте в 3 етапи, і лазерне лікування на першій стадії росту (анагена етап) є кращим для постійного скорочення. Лазерна обробка в іншому два етапи (Categen і телогена) може бути менш ефективним, тому що в цих стадій нове волосся формуються які можуть бути не в змозі цільової лазером. Таким чином, для сталості вам необхідно пройти ряд лазерного лікування протягом довгого часу, щоб вбити всіх волосяних фолікулів в цьому регіоні.

яких стадії зростання, що краще для постійного видалення волосся?

Волосся у всіх росте по-різному, в залежності від їх віку, ваги, обмін речовин, гормональний взаємодій, генетика, ліки і впливу навколишнього середовища. Незалежно від цього волосся ростуть в циклі, який має три окремих етапи, і здатність лазерного цільовий і руйнують волосяний фолікул фактично залежить від стадії волосся в цикл зростання. Це тому, що лазери, які використовуються в видалення волосся насправді націлені на пігмент у волоссі, щоб “зосередитися” на волосяний фолікул. У початковій стадії росту волосся, є більше пігменту у волоссі, при цьому лазер є більш ефективним.

Нижче наведено огляд 3 різних стадіях росту циклу волосся, і як ефективне лікування лазером в кожному з цих етапів:

Активної або анагену фазі росту (триває 2-6 років), становить приблизно 85% нашого тіла волосся в будь-який даний момент часу. Під час цієї фази анагена, стрижень волосини і фолікула, де в достатку пігменту і є найбільш чутливим до лазерному променю. Таким чином, у цій стадії, постійне видалення волосся досить ймовірно. Лазерна зруйнує волосяні фолікули і ніякі нові волосся не будуть рости.

Регресивною чи катагена фазу (триває 1-2 тижні) є період, протягом якої волосся перестає активно зростає, але не сарай. Цей етап часто триває кілька тижнів, що містить близько 3 – 4% від загального об’єму волосся на тілі у будь-який момент часу. На початку цього етапу, можна чекати таких же результатів, як і в стадії анагена. Але пізніше на цій стадії, нове волосся, можливо, вже формування, і тому що це не матиме ніякого пігменту тим не менш, він не буде знищений.

Спокою або фазі телогена триває 5 – 6 тижнів, в кінці якого випадання волосся і новий волосся починає формуватися. Приблизно 10-13% нашого тіла волосся в цій фазі в будь-який момент часу. Знову ж, новий волосся не буде мати ніякого пігменту і лазер не зможуть призначатися для цього. Це нове волосся незабаром вступить у стадію анагену, і якщо він зазнає впливу лазерного лікування, коли вона увійшла у фазу анагена, то сталість можна чекати.

Таким чином, кожен волосся на вашому тілі, природно, буде в іншій частині циклу зростання, і саме тому необхідно буде в більшості випадків, щоб пройти ряд лазерного лікування видалення волосся з різною періодичністю, щоб повністю знищити всі волосяні фолікули регіон ви орієнтуєтеся. Ви могли б бути щасливими і знищити більше 85% волосяних фолікулів в цільовому регіоні за допомогою всього однієї обробки, але статистичні дані вказують на необхідність принаймні, 2 процедури (можливо, 3 або більше), щоб повністю знищити всі волосяні фолікули в будь-якій частині тіла.