мікродермабразія, щоб освіжити свою шкіру

Чи знаєте ви, що саме це, точно, як вона функціонує і які зміни це буде дійсно принести на обличчі? Мікродермабразія створює вашій шкірі виглядати більш молодий і гладкою і надає вам новий вигляд. Мікродермабразія часто називають частинкою шліфування, дерма шкіркою, силові Parsian шкірки і шкірки.

Мікродермабразії насправді стратегія, де роговий шар (мертві зовнішній поверхні своєї шкіри особи) відносно або повністю прийняті ніжні подряпин. Ця процедура видаляє пошкоджену сонцем шкіру і пори, очищає рубців і темних плям на шкірі.

Практика роботи з високо ефективним пристроєм для розпилення мікрокристалів діоксиду алюмінію по поверхні вашої шкіри. Діоксиду алюмінію, звичайно, важко, дуже добре, пісок як матеріал, який лопається від самого верхнього шару відмерлих клітин епідермісу шкіри протягом вашої шкіри. Це не стратегія також неприємним він не потребує анестезії.

Ефективне переваг мікродермабразії складатися з:

* Найменш інвазивних дерматологічних стратегії

* Більш економічно ефективним в порівнянні з іншими різними естетичними стратегії

* Простий метод

* Доступно, як мікродермабразія продуктів і пристроїв

* Маленький побічних реакцій

* Корисними для багатьох концентрації пігменту і колірні стилі

* Немає необхідності в анестезії

* Може бути виконана в салон, санаторно-курортне лікування або на робочому місці лікаря

* Причини вашого епідермісу з’являються яскраві, молодою і сяючою

* Зменшує поява тонких ліній, зморшок, грубої текстурою тон шкіри і розширені пори шкіри

Існує завжди мало доказів того, що мікродермабразія сприяє утворенню колагену. Більше того, цей процес використовується для лікування прищів, але стратегія повинна періодично зроблено ще раз, щоб запропонувати кращі результати.

Ви будете відчувати незручність, коли помірне придбала лікування вздовж сприйнятливі структур з носа, область рота. Після завершення терапії, лікар очищає сліди алюмінієвого порошку діоксиду.

Догляд, працюючи з мікродермабразії стратегії:

* До отримання лікування, зрозуміти, скільки ж експертиза Physican несе. Часто, кінцевий результат процедури залежить від їх власного досвіду роботи.

* Переконайтеся, що кожен з слідів діоксиду алюмінію вивозяться повністю.

* Покладіть сонцезахисний крем і уникати перебування на сонці відразу після отримання роботи.

* Люди, які мають чутливі, легко reddend тон шкіри і шкіри з прищами повинні прийняти деякі запобіжні заходи безпосередньо перед і після розгляду терапії.

Метод мікродермабразії лікування займає близько 30-45 хвилин. Спектр процедур потрібно зазвичай покладаються на ступінь стану вашої шкіри. Незабаром після того, як терапія, ви можете отримати лущення і сухість незначним протягом декількох днів.

Результати терапії залишитися довше, проте це залежатиме від тяжкості вашого пошкоджену шкіру і кількість класів, які ви взяли. На початку, вам необхідно 2 рази протягом тридцяти днів, хоча з плином часу, можливо, буде потрібно одна процедура на місяць.

З мікродермабразії рішення, немає ніякої необхідності терміни пошуку. Ви можете повернутися до спільної діяльності після лікування.