NYC дерматолог рекомендувала продукти догляду за шкірою

Що так багато догляду за шкірою продуктів, доступних на ринку сьогодні, і всі з них стверджують, що вони найкращі, який посилає плутанину серед споживачів. І один із способів визначити, чи є певний продукт є ефективним Один з них через ради NYC дерматолога. Наступні знаки використовуються і самі по собі і навіть заохочували їх клієнтам використовувати ці продукти:

Для особи, Некомедогенний продукт працює найкраще. Обличчям фонд позначені Некомедогенний означає, що частки цього конкретного товару не буде забивати пори шкіри. Ми всі знаємо, що вугри і білі вугри викликані заблокований брудом або бруд на нашому обличчі. Багато косметичних компанії в даний час використовують такі терміни, як гіпоалергенний, дерматолог перевірені і без комедонов. Так наукоподібної чи не так? Важливо, щоб протестувати новий продукт на власній шкурі, а не покладатися на етикетці, перш ніж використовувати його вільно, або можна шукати рада Нью-Йорка дерматолога в цьому питанні.

Без комедонов макіяж найкраще підходить для схильної до акне особи та фізичні особи з жирною шкірою. Бо не комедонов означає, що продукт не закупорює пори негерметичну формула підходять для людей, які сприйнятливі до проривів або які страждають від регулярних акне.

Використання НД блоку можуть отримати велику користь шкірі в довгостроковій перспективі. Ультрафіолетові промені були доведені, щоб мати негативні наслідки для шкіри, такі як передчасне старіння шкіри, пігментних плям і зморшок. Шукайте продукти з SPF (Sun Protection Factor), тим вище SPF, тим краще. Дозволити блок сонця, щоб бути поглиненими перший шкірою, 20 хвилин принаймні, перш ніж відправитися НД Найкраще, що NYC дерматолог може радити повинен триматися подалі від сонячного світла протягом 10 ранку до 3 вечора, де сонячні промені дуже шкодить шкірі. NYC дерматолог рекомендує використовувати гель сонцезахисний лосьйон для жирної типів шкіри.