FDA затверджених крем зменшує ріст волосся на обличчі

Більше 22 мільйонів жінок в США боротися з небажаного волосся на обличчі щотижня. Багато жінок повідомляють, що це зайве волосся залишає їх почуття самосвідомості і жіночності.

Небажані волосся на обличчі є загальним умовою, яка впливає на жінок різного віку і етнічних груп, і причини різноманітні, в тому числі спадковість і гормональні порушення. Він також може бути побічним ефектом деяких ліків. Його тяжкість може варіювати від легких зростання на верхній губі в бурхливе зростання, який виглядає як вуса або бороду.

Навіть якщо волосся на обличчі природно і нормально, коли воно є небажаним, вона може мати значний вплив на жінці відчуття власної гідності. Багато жінок йдуть на багато чого, щоб приховати стан навіть від своїх найближчих друзів.

Проблема в тому, більш поширені, ніж можна було б подумати, але це не повинно бути.

Більше 300 000 жінок використовували Vaniqa (ефлорнітин гідрохлорид) Крем 13,9%, легко наносяться крему, що, як було клінічно доведено, зменшити ріст волосся на обличчі у жінок. Vaniqa це єдиний продукт схвалений харчових продуктів і медикаментів для цього умови.

Є безліч процедур видалення волосся, такі як віск, вищипування, гоління і лазерного видалення волосся, але ці варіанти можуть бути трудомістким, дорогим і іноді абсолютно болючою. Vaniqa, коли в парі з поточним методом видалення волосся жінки, зменшує ріст волосся. Цей легкий крем може не тільки знизити частоту видалення волосся, але і час, проведений видалення волосся.

“З 22 мільйонів жінок справу з цим стан шкіри на регулярній основі, жінки повинні знати, що існують альтернативні варіанти крім щотижневих трудомістким схеми видалення волосся,” сказав доктор Валері Callender Шкіри Callender і лазерний центр в Mitchellville, штат Меріленд «Жінки з небажаного волосся на обличчі не повинні жити в ганьбі. Vaniqa може допомогти їм знову знайти упевненість в собі, що робить можливим для їх природну красу, щоб просвічувати”.

Vaniqa не видаляти волосся, а знижує швидкість росту волосся, блокуючи фермент. Таким чином, жінки повинні продовжувати використовувати їх поточної метод видалення волосся в поєднанні з Vaniqa. Жінки можуть звернутися до дерматолога або іншого лікаря, щоб отримати рецепт на Vaniqa. Найбільш частими побічними ефектами, пов’язаними з обробкою Vaniqa є шкірні пов’язані між собою.