іонний фен

Якщо ви, завивають Aore боротьбу з дня на день те, що вам потрібно, це іонний фен для волосся вражаюче гладкий і виключно блискучі результати.

Ви завжди можете знайти революційні фени на ринку, але краще завжди буде іонної моделі, які економлять так багато жінок від завивають захоплення їх недавно в моду спеку волосся. Вони об’єднані з передовою технологією негативним іоном, що забезпечує максимальний захист для вашого волосся. Керамічні та турмаліну фени включити цей чудовий іонної технології, яка може приборкати завивають і статичні протягом декількох секунд. Негативні іони генеруються з керамічних і / або турмалін обігрівачі можуть скасувати дію тепла на волосся і може забезпечити гладкі і шовковисте волосся, які без пошкоджень, у той час як їх природний дальньої інфрачервоної технології м’яко зігріває кожне пасмо зсередини, щоб уникнути перегріву тонкий зовнішній шар, також зберігаючи природні масла, щоб забезпечити збереження Вашого волосся, AOS вологи і життєвої сили.

Тепер ви можете бути здивовані, якщо ви повинні вибрати керамічну фена або одного турмалін, бачачи, як вони обидва мають деяку кількість іонна технологія в них. Правда така, що турмалін є найбільш іонних чергу за рахунок своєї природною здатністю вивільняти переважна кількість негативних іонів, щоб скасувати завивають і перетворити навіть найсміливіші гриви в супер гладенькими замками. Але ви завжди можете побалувати себе гібридні фена, що поєднує в собі переваги керамічної, AOS тепла разом з зволожуючим турмалін, AOS анти-завивають ефект. Прекрасним прикладом такого фена є професійним Кармін салон, який використовує найчистіші керамічні котушки з пройняті турмаліну для фантастичних стилів в найкоротший термін.

Як і будь-яка професійна модель, Кармін розроблений з легкою вагою і ергономічним дизайном для легкого і зручного обігу. Потужний двигун 2000 Вт має високу ефективність в системах опалення швидко і допомагає у завершенні процесу однаково швидко, щоб уникнути перегріву або пошкодження вашого волосся. Вона також включає важливу особливість декількох тепла і швидкості, які допомагають у забезпеченні повного контролю для сушки і укладання волосся. Вона також включає кнопка подачі холодного повітря, щоб задати стиль, запечатати кутикули і додати яскравих блиску.

Іонні фени кращий шлях для завивають волосся і безкоштовно тривалий погляд, але для досягнення цієї мети без шкоди для вашого волосся, AOS здоров’я ви, Äôll хочете отримати гарну модель. З професійним феном ви можете гарантувати виняткові результати і казкові стилі для вашого замку з кожного використання!