іонний фен

Вибір тільки один фен з сотень може бути непростим завданням, особливо якщо взяти до уваги різні існуючих технологій, матеріалів і особливостей, які складають таку спеку інструменту. З іонними сушарки, ви можете помітити, що вони штовхають свій шлях у верхніх позиціях вибору клієнта, але навіщо це? Це пов’язано з дивовижні переваги іонний фен може забезпечити.

Давайте подивимося, як вони працюють. Іонні сушарки виробляють негативно заряджені іони, які розщеплюють молекули води на невеликий відсоток від їх розміру, щоб допомогти прискорити процес сушіння. Ця техніка робить сушіння волосся набагато здоровіше, ніж просто вибухові гаряче повітря над замками. Позитивно заряджені молекули води природно, привертає негативні іони і скорочується, а тепле повітря з фена потім проникає в стрижень волосини безпечно зсередини, запобігаючи теплове ушкодження й вирубка час сушіння. Стандартний фени можемо запропонувати вам основні функції, але саме ці, які можуть завдати шкоди вашому замки в довгостроковій перспективі. З іонними сушарки ви отримаєте багато інших переваг, що звичайні фени з їх обмеженим будівництва не в змозі дати. Стандартні моделі використовують позитивні іони, а не негативні і не руйнуються молекули води, що робить процес сушіння набагато більше часу. Гарячої, нездорова повітря, що виходить регулярно фена може призвести до завивають і сухості, які першими симптомами пошкодження волосся.

Іонні сушарки є унікальними у своєму дизайні та функціональності. Так як негативні іони зламати молекули води, змушуючи їх швидко випаровується швидко, ви піддаєте ваші волосся менше, щоб гаряче повітря, зводячи до мінімуму пошкодження. Іонні фени також згладити кутикулу, щоб зробити кожну пасмо м’якість і блиск, підвищуючи обсяг і здоров’я. Якщо ваші волосся має тенденцію стати кучеряве, негативні іони нейтралізують статичну електрику, яка викликає завивають в першу чергу.

При пошуку іонний фен, піти на модель, яка відповідає вашим потребам і типу волосся. Зверніть увагу на такі фактори, як потужність, тому що чим вище потужність, тим більше потужний фен і більш ефективний повітряний потік. Тепло також важливо, ви не можете висушити замки швидко, якщо сушарка не може виробляти необхідного тепла. З іонними сушарки Ви можете бути впевнені, гаряче повітря є безпечним для висихання удару і не викличе пошкодження замків.