як колаген та еластин роботи по шкірі – те, що ви не знаєте, може шокувати вас

Як колагену і еластину, роботи по шкірі? Несподіваний відповідь на це питання є те, що вони не працюють взагалі! Дізнайтеся злісної факти і наукові реальності на колагену і еластину в цій статті.

Колаген і еластин два життєво важливих білків в нашій шкірі. Вони виробляються в багатому кількості нашим організмом в нашій молодості і їх виробництво зменшується з віком. Це ті, які дають нам пружною, еластичною, гнучкою і еластичною шкіри. І коли їх виробництва уповільнюється, зморшок і тонких ліній з’явиться автоматично.

Наукові дані доводять, що молекули цих двох білків колагену і еластину в креми і лосьйони, занадто великі, щоб проникнути в шари шкіри. Справді, самий верхній шар нашої шкіри називається епідермісом запобігає їх потрапляння в. Таким чином, вони навіть не досягають глибоких шарів, що сказати про їх впливу і працювати в межах!

Ця наукова реальність надає велику частина догляду за шкірою, що містять колаген та еластин в якості інгредієнтів, абсолютно марною і даремною. Великі компанії по догляду за шкірою, що ринок таких на основі колагену по догляду за шкірою обманюють громадськість через їх незнання ключових наукових фактів.

Так що, якщо зовнішнє застосування колагену і еластину не працюють на шкірі, то що це ефективний спосіб для досягнення молодою і здоровою шкірі?

Єдиним ефективним способом для захисту від старіння і омолодження шкіри є пошук по догляду за шкірою, які містять натуральні інгредієнти, які є науково доведено, що збільшення колагену шкіри і еластину рівнів природно.

Ці продукти працюють дуже успішно і ефективно, тому що вони підходять “як колаген та еластин роботи по шкірі” зсередини, а не ззовні. Коли шкіра виробляє більше високі рівні цих життєво важливих білків шкіри, зморшок і тонких ліній автоматично зникають, а шкіра стає молодшою ​​і міцніше!

Ви можете знайти такі ефективні омолоджуючі продукти шкіри тільки якщо у вас є наукове розуміння – “як колаген та еластин роботи по шкірі”. Якщо відомо, що зовнішнє застосування такого колагену основі кремів і лосьйонів є неефективними і марними, ви можете захистити себе від роздутими на основі колагену продуктів.

Подивіться на передній край натуральних інгредієнтів, таких як Cynergy TK, вакаме та нано-Lipobelle H EQ10. Вони науково доведено, що підвищення виробництва колагену і еластину в самому тілі. Таким чином, вони перезавантажити внутрішнє джерело молодості всередині і робить шкіру молодою, пружною і яскравою.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися більш детально про такі дивовижних природних інгредієнтів, які ви повинні виглядати в кращих анти-старіння по догляду за шкірою, так що ви можете досягти молода, красива і, природно, сяючої шкіри.