фанк підлітків зачіски хлопчиків, які повернути голови

Багато мам хочуть знати, що кращий хлопчиків зачіски для своїх синів підлітком. Вони знаходяться в тому віці, коли вони хочуть відчувати себе прохолодно і бути прийнятим однолітками. Зовсім втомився від старої доброї короткі подивитися, що це саме так, звичайні, вони хотіли б мати свіжу зачіску, яка виглядає чудово. Які є варіанти, хоча?

З дівчатами Є безліч зачісок від хвостики або вільно, щоб кучеряве або прямі, але і для хлопчиків Є не так багато способів настройки свого волосся.

Хлопчики-підлітки, безумовно, не зацікавлена ​​в середині шляху, акуратно зачесане з боків зачіски побачити на багатьох ІТ-ботаніків. Цей погляд сумно відомого маніяка погляд і так що це не дуже популярні. Крім того, він виглядає дуже жирної і жирної і якщо у вас є пара очок, це просто не збирається летіти.

А як щодо колючі погляд? Так 2003 році, чи не так? Хоча цей погляд ще дуже багато зношеного і немає нічого поганого з ним, молоді хлопчики шукаєте свіжу зачіску. Цей стиль став настільки зношені.

Нові тенденції в зачісках хлопчика повинна бути Mohawk. Зроблений відомим відомо футболіст Девід Бекхем, Mohawk є одночасно наляканим і прості в обслуговуванні.

Mohawk в основному лінії більш довгим волоссям бігла по середині голови в той час як з боків, волосся коротке. Не зовсім зачіску панку погляд з 80-х це дуже схоже.

Mohawk однак розвивалася і в даний час вже не в передній і волосся більш переміщених замість акуратно причесані, як раніше.

Ще один дуже свіжа зачіска в’язниці Майкл Скофілд Перерва погляд. Засуджений погляд дійсно дюйма Крім того, це охайно і люкси всіх типів волосся. Хлопчики однак треба переконатися, що вони мають право голову для цього стилю, як вибоїста просто звичка дивитися в хорошому.