постійного видалення волосся – Поради по епіляції

Будучи волохатим і показуючи це, безумовно, не варіант, коли мова йде про жінок. Навіть деякі чоловіки хочуть, щоб отримати видалення волосся – думаю, на тіло будівельники: їхні вболівальники хочуть бачити м’язи, лінії, краю, а не пучками кучерявого волосся росте у всьому. Є багато методів видалення волосся, такі як гоління, епіляція, використання крему для видалення волосся, епілятори, лазери або електролізом. Лазерна епіляція може бути прийнятним і навіть переважніше альтернативи в деяких випадках, але лазер зазвичай не достатньо само по собі, щоб видалити всі транссексуальність волосся на обличчі перманентно. Андрогену керованої волосся, особливо волосся на обличчі, є майже універсальною проблемою для транссексуалів жінок. Це один з найважчих завдань для вирішення, і позбутися від нього часто буде необхідно для асиміляції.

Hairfacts є надійним некомерційний сайт, які дають достовірну інформацію про всі види процедур епіляції мають лазерне видалення волосся. Лазерне видалення волосся залежить від лазерного світла пошкодити волосяні фолікули, які виробляють волосся. Деякі вважають за краще інші процедури видалення волосся, як електроліз, гоління, епіляція, і використання крему для видалення волосся. Набравшись волосся за допомогою пінцета є ефективним способом видалення волосся, але може бути дуже багато часу. Зростаюча-липкий віск наноситься на ділянку шкіри, де небажаного волосся росте. Зростаюча покидає область гладкою і довговічною. Засоби для видалення волосся, депіляції являє собою крем або рідина, яка видаляє волосся з поверхні шкіри.

Поради видалення волосся

1. Не використовуйте засоби для видалення волосся, щоб уникнути ризику хімічних опіків на чутливу шкіру в цій області.

2. Не наносіть на спиртовій основі дезодоранти або духи в шкіру відразу після гоління. Дотримуйтесь це основне правило: якщо це укуси або боляче, ви не повинні використовувати його.

3. Брови обрамляють обличчя для чоловіків і жінок. Unibrows і олівцем тонкі лінії відсутні. Давайте дизайну брів ідеально підходить для вас. У нас є талант до цього.

4. Гоління є також самим тимчасовий метод видалення волосся.

5. Обережно видаліть врослі волоски за допомогою пінцета і переконайтеся, що ви скраб шкіру один або два рази на тиждень, щоб запобігти волосся в зростати.

6. Якщо ви не можете стояти видалення волосся, але вам не подобається, щоб це було видно, ви можете відбілити її. Відбілювання полегшує волосся ближче до шкіри колір, так що вона не може бути так легко помітити. Використовуйте тільки спеціальні відбілювачі волосся на тілі.

7. Гоління О.К. вищипування, але не, якщо вашою метою є постійне видалення волосся. Tweezing або воском сприймається як травма на тілі, яке протягом довгого часу робить волосся відростає сильніше. Так гоління або обрізання між електроепіляція призначень є кращим.

Варіації віск лікування може виходити від використання різних видів рідких видалення волосся, різні смуги віск або масло в якості бар’єру шкіри замість порошку. Рідкі видалення волосся поставляється у вигляді меду або крем (для чутливої ​​шкіри). Воскові смужки або з мусліну (щільною тканиною) або Пелін (щільний папір). Дуже тонкий шар масла, такі як виноградних кісточок або евкаліпта може бути заспокійливим і зайняти місце порошок в якості бар’єру між воском і шкіри. Отримуйте задоволення і заощадити гроші для себе, а також друзів і сім’ї, виконуючи обслуговування на них. Вони будуть вражені з вашими навичками і ви будете почувати себе винагороджені видалення небажаного волосся.