отримати максимальну віддачу від ваших духів

Слово духів є одним з найширших категорій. Духи відноситься до тіла запахи і окремі види духів. Ароматичні креми, лосьйони і миття тіла не потрапляють під категорію духів.

Слово духи спеціально відноситься до найбільш сильним і тривалим аромати всіх інших умов, і те, що відомо як «багатошаровий» аромати тобто вони містять комбінацію різних ароматів. “Шаруваті” аромати часто називають “відзначає”, яка є слово, яке ви, напевно, бачили часто при перегляді сайтів в Інтернеті або покупки в універмагах. “Записки” не вибрав навмання.

Духи зазвичай містить 3 нотаток. Перші ноти з найсильніших ароматів.
Вони також останнім протягом найкоротшого часу. Це відзначає, що ви відчуваєте запах при першому зверненні аромат і сила буде тривати протягом 3-4 хвилин, зрештою слабшати протягом декількох годин. Після цього ви будете відчувати запах наступний шар.

Другий шар називають середнім увагу і менш леткі ноти. Середні ноти триватиме до середини дня або на початку другої половині дня.
Ви можете відчувати запах останнього шару парфумів у вечірній час. Це тривалий і найтонший аромат і буде зменшуватися з плином часу.

Це означає, що шари духів змінить їх аромат протягом дня. Parfumiers в галузі буде поєднувати аромати, таким чином шари буде хвалити і запах добре разом, як вони повільно змінюється, і тонкий і приємний.

одеколони

Я раніше думав, що одеколони означало, що було духів людини. Але не так! Це духи, але духи, які тільки є один аромат. Це означає, що одеколони Не такі тривалі, але вони сильніші, ніж духи. Причини цього парадокса пов’язано

Тому одеколонів є тільки один аромат вони будуть розсіюватися набагато швидше, ніж духи, і тому вони мають більш сильний аромат, так що вони можуть тривати як можна довше. Одеколони, отже, менш тонким. Це дуже легко для людини, щоб носити занадто багато одеколону і в кінцевому підсумку “більше робити це”.

Повернутися до моєї оману Кельн, Кельн, хоча не тільки для чоловіків, є багато Кельні для жінок на ринку сьогодні. Але більшість чоловіків ароматів, називаються одеколонів. Можливо, слово звучить занадто духи жіночі для чоловіків. Так, як правило, рекламується під Кельні

Парфуми та туалетна вода

Останні дві рідкі аромати Туалетна вода і Духи. ‘Eau’ означає, що те, що ви купуєте ароматні води або підживлювальної води. ‘Eau’ Слово це французьке слово і означає воду. Туалетна це французьке слово також означає отримання і себе одягнені і підготовлені. Парфумованої води є найпопулярнішим ароматом з двох.

Парфумерна вода дешевше, ніж духи, а не так сильні, як одеколон вона заснована на одному ароматів. Жінки люблять носити Parfum на побачення, поки він триває через дата, хоча Parfum як правило, не триває цілий день. Це аромат, який подобається жінкам, щоб прикласти на шиях і зап’ястях допомогою пробки скляну банку.

Інший подібний аромат парфумованої води є туалетна вода. Туалетна є найслабшою формою духів, а також є найдешевшим. Цей аромат триває кілька годин, але в добру сторону туалетної води, вони є дешевим і приходять в невеликих пляшках, яка зручна для жінки, щоб носити в сумці і бризки протягом усього дня.

креми і лосьйони

Коли ви знайдете духи вам подобається, іноді, що конкретний бренд також запашні лосьйони, ці креми і лосьйони НЕ парфуми. Вони мають ті ж концентрації, що і туалетна вода, і вони також містять масла. Людина була б в змозі відчувати запах їх на вас, але вони тонкі і тільки триватиме кілька годин. Якщо у вас є думки про покупку аромату тіла, було б більш економічно ефективним, щоб отримати Parfum або туалетна вода, ніж запашні лосьйони і креми. Лосьйони і креми, які не призначені для лікування шкіри в будь-якому вигляді, а не в якості духів.

Про мій магазин парфумерії

Іноді, коли людина починає озиратися для духів він може бути досить страшними, він може викликати у людини лякаються від покупки духів. Ці проблеми можна уникнути в нашому магазин парфумерії. У нас є тисячі Парфуми продажу за нечуваними цінами. Ви можете переглядати їх на дозвіллі. Читайте чесні відгуки та описи. Там немає наполегливих людей продажів і яких-небудь зобов’язань.