навчитися визначати, лазерне лікування видалення волосся є хорошим варіантом для вас

Лазерне лікування видалення волосся, звичайно, широко використовується курс дій, щоб позбутися від надмірного волосся. Тим не менше, воно не призначене для всіх. Так само як і все інше, це буде залежати від конкретного випадку. Таким чином, доцільно мати уявлення про речі, які впливатимуть на ваші результати лазерної епіляції і використовувати ці знання, щоб зробити свій вибір.

забарвлення шкіри і волосся

Окремих тонів або кольору, шкіри і волосся у вас може істотно визначити, як ви вийшли з процедури. Це пов’язано з тим, лазер виконаний знайти, а потім знищити більш темні кольори. Так, темна шкіра, а також легкі волосся менше ідеальне поєднання, яке може привести до пошкодження шкіри і паління.

чотири групи колір шкіри

Шкіра людини проявляється в 4 ключових категорій. Категорії залежать від вашого місця розташування, або особливо місце, що ваша сім’я спустилася. Східна азіатських, Середнього Сходу, африканського і європейського (кавказького) складають 4 групи. Розглянемо, як кожен може вплинути на результати у видаленні центру лазерної епіляції.

1. східна азіатська шкіра

Якщо у вас є Східної Азії шкіру, ви не схильні мати багато від небажаного волосся. Сказавши, що небажане волосся, які ви хочете усунути має бути досить простий, щоб позбутися від використання лазерного видалення волосся. Це пов’язано з тим, ви, ймовірно, темного кольору волосся. Ваш колір шкіри, ймовірно, буде дещо легше, тому лазерний світло може зосередитися на темному волоссі.

2. середині східній шкіри

Шанси можуть бути укладені проти вас, коли у вас є спадщина Середнього Сходу. Це відбувається головним чином тому, що люди з цього регіону може мати діапазон кольорів шкіри. Ви можете в деяких випадках розвиваються світла шкіра з агентами блискавки, уздовж ліній гідрохінон, однако. Це гарна новина для вас, враховуючи, що середні люди Східної і жінки також, як правило, найбільш надлишок волосся на тілі.

3. Африканський шкіри

Чорний колір шкіри це зовсім інша історія. Якщо у вас є африканські кольору шкіри, ви вже знаєте, що це зазвичай досить темна. Це означає, що лазерне випромінювання може легко призначатися для цього, а не на ваші небажане волосся. Це може призвести до дещо поганих шрами й опіки, якщо ви не будете обережні. Саме тому досить багато фахівців не зробити обробку на осіб африканського походження.

4. Європейські шкіри

Коли у вас біла шкіра, ви можете бути в хорошому положенні, щоб отримати процедуру. Ось на тій підставі, що ви, ймовірно, буде мати особливо світлих тонів шкіри. Таким чином, лазерне випромінювання може легко центру на вашому зайвого волосся, яка, ймовірно, буде більш темним.

Колір волосся також може визначити ваш успіх чи невдачу. Темне волосся переважніше. Сивий волосся не мають пігменту на всіх, тому вона не піддається лікуванню за допомогою лазерів. Крім того, є поглинання блокатор називають phemelianin всередині блондинки і червоний кольори волосся, що робить його важким для роботи лазера на цих барвників, теж. Відповідно, щоб мати як хороший тип шкіри поряд з гарним типом волосся, перш ніж іти на лазерну епіляцію лікування.