мікро вискубувати воску – огляд

Жінки були зміни форми брів воском, тому що вже в 60 р. до н.е. Допомогою процесу, званого “обсахаріванія”, вони б придумати липким розчином, приготованим з цукру, який дотримувався б волосся і видалити його з кореня, коли зняв шкіру. Це перший рахунок особи воском. Сьогодні, видалення волосся є одним з найбільш швидкозростаючих сегментів у виробництві засобів особистої гігієни. Жінки як і раніше знайти Зростаюча небажаного волосся дуже важлива частина їх краси рутина. Хоча деякі вважають за краще залишати воском, щоб професійний, багато хто воліє їх воском небажані особи і тіла, волосся самі по собі, в комфорті й самоті власного будинку.

Micro вискубувати воски аж ніяк не вискубувати, пропонуємо простий і зручний для користувача спосіб воском в домашніх умовах, без інвестицій у віск тепліше. Micro-вискубувати воски поміщають в мікрохвильову піч, щоб бути нагріта і розплавляють, а потім застосовуються до небажаного волосся з дерев’яним аплікатором. Коли віск встановив, він видаляється вручну, знімаючи з нього всі небажані волосся внизу – навіть уперті, важко видалити волосся. Micro-вискубувати не використовує мусліну смужки для видалення волосся, тим самим усуваючи безлад, і турбуватися про додатковий крок. Micro-Tweeze робить зростаючий майже надійний і безлад докази.

Micro вискубувати всі природні і зроблено із заводу каніфоль ясен і бджолиного воску. Це ефективно усуває всі небажані волосся без липкого залишку або роздратування шкіри. Вона поставляється в трьох розмірах, 0,5 унції, 2,5 унції і 8 унцій. Ідеально підходить для ефективного Зростаюча малі чи великі ділянки тіла, як вам буде завгодно!

Micro вискубувати мікрохвильової печі є лінія від No-вискубувати, більш ніж 80 річний бренд з історією щасливих клієнтів, які люблять гладкою і шовковистою шкіри вони отримують з Ні Tweeze восків.