лазерна епіляція, чого очікувати під час і після процедури

Лазерна епіляція стає все більш популярним методом для видалення небажаного волосся. Не доведеться голитися щодня чи терпіти хворобливі гарячим воском це мрія для більшості жінок. У цій статті ми будемо обговорювати переваги цієї інноваційної процедури, і що очікувати під час і після лікування.

Тому процедура необхідна?
Процедура переважно електроліз, пов’язаними варіант видалення. Це тому, що за допомогою цього методу великих площ обробляються в один час, на відміну від одного фолікула в той час, при електролізі. Процедура проводиться за допомогою зусиль пульсуючі лазерні промені по всій обраної області вашого тіла, яка працює, знищуючи пігмент у волоссі.

Зростаюча працює, потягнувши за волосся з кореня, який займає всього дня, щоб вирости знову. Залежно від області вашого тіла ви воском, це може бути надзвичайно болючим. Цей інноваційний метод видалення волосся забезпечує постійний метод видалення після серії процедур завершено. Це привабливий варіант для тих, з товстими, темним волоссям, з тих областях занадто чутливим для гоління, або просто тих, хто не хочуть мати справу з небажаним волоссям більше.

що відбувається під час процедури?
Ваш пластичний хірургії фахівець, швидше за все, доручити вам не голитися на строк до 3 діб до вашого лікування. Найчастіше, до вашого лікування, знеболюючий крем або гель наносять на області, щоб забезпечити полегшення від спеки процедури.

Під час процедури ви отримаєте окуляри, щоб захистити очі від яскравого світла. Фахівець допоможе ручний лазерний над вашої шкіри для лікування. Обмеженій зоні, такий як верхня губа б кілька хвилин, де велику площу може зайняти кілька годин залежно від об’єму волосся на шкірі.

Як і в інших пластичних і косметичних процедур з хірургії, це лікування також має деякі побічні ефекти і ризик, хоча і тимчасові. Після лікарем робиться за допомогою такої процедури, ви можете зіткнутися з деякими почервоніння і припухлість на оброблюваної площі. Це має проясниться вже до кінця дня. Це не рідкість для вашої шкіри, щоб відчувати себе сухо і кори, як протягом найближчих декількох днів. Це також є нормальним симптомом. Ви будете радять триматися подалі від сонця або солярію протягом декількох тижнів після вашого звернення.

Важливо відзначити, що ваші волосся не відразу випадають. Вона візьме на наступному тижні, і від півтора до двох тижнів, щоб побачити втрату волосся. Ваш фахівець зможе вказати вам на номер лазерної епіляції лікування вам може знадобитися для досягнення постійної втрати волосся.

Тепер, коли ви знаєте, чого чекати від цього методу видалення волосся, ви можете бути більш впевнені у своєму рішенні. Дізнайтеся у фахівця, який може запропонувати цінні вказівки про порядок, якщо у вас є питання з приводу процедури. Він не буде довго, поки ви насолоджуєтеся не обслуговуються, гладку шкіру.