Як зробити свій власний лосьйон після гоління

Що всі ці рекламні ролики, фірмові найменування, найменування модельєра і ажіотаж навколо різних лосьйон після гоління продукти на ринку це практично неможливо, що ви не помітили пік серед різних брендів, щоб завоювати ринок після гоління. Але, це дійсно така велика проблема або все це про лосьйони після гоління переоцінений? Чи можливо, що ви могли б просто забути про все це і отримати роботу, використовуючи тільки матеріали, які Ви знайдете у Вашому домі?

Виходить, що іноді краще, щоб ігнорувати все, що обман і просто робити те, що ваша інтуїція підказує вам, намагайтеся бути якомога більш природним. У цій статті я буду говорити про 2 гарного лосьйону після гоління рецептів, які ви можете зробити всього за кілька хвилин у вашому домі. Я намагався їх обох і можу сказати, що я був більш ніж задоволений і вражений результатом.

Для першого після гоління вам потрібно:

Півсклянки дистилятор
Чверть чашки гамамелісу
1 столова ложка оливкової олії
І півсклянки сушених трав (це може бути ромашка, розмарин, лаванда і т.д. квіти). Крім цього, ви можете використовувати кілька крапель гвоздики, кориці, шавлії, евкаліпта і т.д.

Після того як ви зібрали матеріали ви повинні помістити їх усіх разом в скляній банці. Ви повинні помістити банку в прохолодному, темному місці, щоб він міг крутий. Протягом наступних 2 тижнів, ви повинні струсити банку два рази на день. Потім, через 2 тижні ви повинні напружити всі, і зберігати лосьйон після гоління в пляшку за вашим вибором.

Для другої після гоління вам потрібно:

Півсклянки карими
2 столові ложки сухої ромашки
І 2 столові ложки горілки

Після того, як ці матеріали, необхідно повторити цей процес з першого рецепта. Другий гоління досить сильно відрізняється від першої. Це до вас, щоб додавати варіації з рецептом і вибрати відьма краще для вас. Ви завжди можете експериментувати з новими сушених трав або змінити дозування небагато.

Як ви можете бачити, це дуже легко створити свій власний лосьйон після гоління.
Крім економії грошей із завищеним продуктів, ви також робите щось творче, що більш ніж задовольнить вас.

Нарешті, саморобні лосьйон після гоління може бути ідеальний спосіб для жінки, щоб показати людині, що вона насправді піклується про нього. Персоналізовані подарунки завжди приємно отримувати, особливо коли вони приходять з іншої статі.