Масаж Заздрість в Честері Нью-Джерсі робить розкішні послуги доступними для всіх

Хоча багато американців до цих пір думаю, масажів як послуга тільки для багатих, Масаж Заздрість доводить, що вони не так з їх неймовірними цінами. Через це, Масаж Заздрість в даний час відомі і відрізняються по всій країні в якості піонера в спа-індустрії. Власник Масаж Заздрість в Честері, Нью-Джерсі, Керол Фельзенштейн, це той, який допомагає підтримувати елітний статус компанії на щоденній основі.

Пропрацювавши в Fortune 500 компанія протягом більше 20 років в якості консультанта з питань управління, Фельзенштейн шукав зміни. Вона жила в Англії вже більше десяти років, коли її компанія була викуплена IBM і це було те, що вона вирішила, що настав час, щоб повернутися в Штати і почати нову справу.

“Я шукав, щоб мати свій власний бізнес і щось у здоров’я і добре самопочуття дійсно звернувся до мене”, пояснила вона. У серпні 2007 року вона відкрила двері в її власних Масаж Заздрість в Честері. Бізнес став миттєвий успіх, і вона акредитує цьому частково її “чудовою командою.”
“Ми робимо це зручно доступним для людей, щоб отримати масаж на регулярній основі”, сказала вона. “Більшість людей говорять нам, як вони раді з нашим обслуговуванням, і я думаю, що це тому, що лікарі реагують на потреби клієнта.”

Три роки з моменту відкриття її спа, Масаж Заздрість в Честері коштує як нагадування про резонуючі зрушення в свідомості людей щодо масажу і спа. “Я думаю, що числа для бренду в цілому свідчать, що ми робимо його більш доступним для клієнтів, щоб отримати масаж”, сказав Фельзенштейн. “Вся справа в тому, що це засновані на членстві. Люди, які не є членами платять набагато більше, і ті, з Членство отримати велику знижку для їх масажу. ”

Фельзенштейн, поряд з іншими власниками, які становлять групу Масаж Заздрість Нью-Джерсі, розуміють важливість, що доступність і досвід на загальний успіх компанії. Вони також розуміють важливість громадських та взаємодії з клієнтом, і приписувати ці з великим успіхом Масаж Заздрість була накопичена в Нью-Джерсі.
Масаж Заздрість Честер знаходиться в 145 Route 206 South в Честері, Нью-Джерсі. Більш детальну інформацію про надані ними послуги, відвідайте www.MassageEnvy.com або за телефоном (908) 879-4200.