Видалення волосся

Є багато різних методів для видалення небажаного волосся. Деякі з них включають віск, гоління, котушки, електроліз і лазерні. Хоча кожен з них має свої переваги і недоліки, всі вони виконують ту ж функцію. Це видалення небажаного волосся.

Один з таких методів, який став досить популярним в наші дні є видалення волосся лазером. Цей метод працює за допомогою лазера на волосся на певній довжині хвилі, яка випромінює світло спеціалізовані. Світло від лазера проходить через шкіру і поглинається волосяного фолікула. Це світло дійсно зосереджені на меланін (колір) у волосяний фолікул і пошкоджує її, внаслідок чого волосся випадає. Цікаво відзначити, що використання певних лазер для видалення волосся був схвалений харчових продуктів і медикаментів (FDA). Хоча технологія дуже популярна, є свої переваги і недоліки використання цього методу.

Видалення волосся лазерної процесу має свої переваги в цій області більш виліковна. Крім того, це також досить безпечним для використання на всіх ділянках тіла, наприклад, обличчя, спину, пахви, лінія бікіні, ноги і руки. У порівнянні з електроліз, менш болючим, як лазер викликає лише невелике печіння, в порівнянні з відчуттям електролізу голкою. На відміну від гоління або воском, лазерна епіляція, як правило, тривалий.

Одним з недоліків для лазерної епіляції в тому, що не кожен є ідеальним кандидатом для цього виду лікування. Ті, у кого світла шкіра і темне волосся мають набагато більше шансів на постійне видалення волосся, ніж сірий, рудими або світлим волоссям. Крім того, ті, з темним кольором шкіри, засмагла, які також не є хорошими кандидатами як лазер може призвести до пошкодження їх шкіра через високий рівень пігменту. Причина в тому, що темного волосся містить пігмент еумеланін яке ефективно поглинає більше енергії лазерного випромінювання і, отже, призводить до більш ефективного руйнування волосяного фолікула. У зв’язку з більш високої ефективності лікування хворих з темним волоссям, світлою шкірою, це призводить до зменшення кількості скарг і, отже, менш дорогими. Інші з іншого боку, сірий, червоний і світле волосся містять пігмент під назвою феомеланін що поглинає менше енергії лазера знижує ефективність лікування. Таким чином, подальше лікування потрібно для того ж ефекту. Тому, перш ніж підписатися на таке лікування, і переконайтеся, що ви знаєте, велика частина цього лікування. Якщо ви не ідеальний кандидат, будьте готові до додаткових звинувачень лікування.

Лазерна епіляція є дорогим, тому що з багатьох процедур потрібно. Причиною є те, що волосся росте в циклі, яка варіюється від приблизно 6 до 12 тижнів, і це кількість часу, необхідного для росту волосся біля основи фолікула до поверхні шкіри. Як ростуть волосся під час цих циклів, тільки частину волосся в даний час розглядається протягом цього періоду зростання один з лазерної терапії. Таким чином, кілька процедур (приблизно 7:56 в залежності від кольору вашого волосся і шкіри) потрібні в цей період зростання. Це пояснюється тим, що кожен лікування забезпечує повне покриття на все волосся на різних цикл зростання. Це може бути в інтервалі від приблизно 7:56 інтервал тижнів. Як згадувалося вище, фарбованого волосся, пацієнти зі світлою шкірою вимагатиме менше лікування.