Ідеальна засмага, not_

Глянцевий золотисто-коричневого кольору засмаги, щоб відправитися тоноване кінцівок – ось речі, які молоді моді мрії зроблені. Досягнення цієї бронзовий, сонце поцілував погляд привів до припливу любителі сонця в бікіні, шорти борту, і народила скрині збиратися на пляжах. Але, як багато вони знають про небезпеки, пов’язані з надмірним впливом сонця?

Багато молоді пригод, веселий і захоплені спортом. Це може просто призвести до їх виходять на необхідність належного захисту від сонця. Хоча багато спортом на відкритому повітрі, такі як футбол, вейкбординг, віндсерфінг і т.д., безсумнівно, корисні для здоров’я, ризик надмірного перебування на сонці, щоб учасники також дуже реальні.

пошкодження сонця

Нд випускає три типи ультрафіолетового (УФ) випромінювання: UVA, UVB і UVC. Тільки UVA і UVB промені досягають поверхні Землі, тому що UVC фільтрується озоновим шаром.

UVA проникає глибоко в шкіру і запускає вироблення меланіну, який є пігмент в нашому організмі, що викликає шкіру до засмаги. UVB першу чергу впливає на зовнішній шар шкіри і викликає засмагу. УФ-промені, як вважається, відповідальні за хронічне фотостаріння (кластер шкірних захворювань, як гіперпігментація, зморшки й провисання шкіри), і рак шкіри.

Засмага є одним з короткострокових ушкоджень сонце. Вона варіюється від почервоніння і біль почервоніння і набряк, а в деяких серйозних випадках, пухирі може статися.

Часті сонячні опіки були пов’язані з підвищеним ризиком отримання раку шкіри. Є 3 поширених типів раку шкіри: плоскоклітинний рак (ПКР), базально клітинний рак (BCC) і злоякісної меланоми.

Більшість SCC і BCC випадків викликані хронічним впливом сонячного світла. Ці пухлини з’являються найчастіше на сонці відкриті ділянки шкіри, як обличчя, рук, спини, плечей і нижньої губи. SCC пухлини нерегулярно і м’ясисті нарости, які можуть збільшити і розпадаються на виразки.

BCC пухлини часто блискучими і пігментовані, з піднятими кордонів. Рак шкіри Foundation (SCF) у Нью-Йорку, США, вважає, що деякі 800000 і 200000 американців страждають від BCC і ГТК річних відповідно.

Злоякісна меланома є рак пігменту шкіри клітин. Він може сформувати у вже існуючі мовляв, де пігментація сильно концентрованим. Пухлини представлені як великі, товсті і кольорові (червоні, сині або чорні) плями, які швидко ростуть, з неправильними контурами. SCF вважає, що близько 51 000 нових випадків злоякісної меланоми Щорічно в США.

На менш фатальними увагу, вплив яскравого світла також може викликати мігрені і головні болі, на строк до 24 годин. Melasma інша УФ пов’язаних захворювання шкіри характеризується симетричним коричневі плями пігментації в УФ відкриті ділянки шкіри і впливає на жінок 90% часу.

закрити сонце

Подібно до того, як знання небезпеку перебування на сонці важливо, знаючи, як звести до мінімуму ризики ще більш істотно. Методи, щоб звести до мінімуму шкоду від сонячних променів можна розділити на тих, пов’язано з поведінкою і тим, щоб зробити з тканинами.

Поведінка мудрий, нд-аматори можуть утримуватися від здійснення високого ризику діяльності між 10 ранку і 4 вечора, коли сонячні промені є найсильнішими. На загальному плані, намагайтеся тримати в тіні, коли вони займалися нормальної діяльності.

Тканини, які є сонцезахисні мають складне плетіння тканини і темного кольору. Щоб перевірити жорсткий ткати, тримайте одяг близько 7 см від очей до джерела світла. Якщо видиме світло може проникнути в отвори між нитками, так що можна ультрафіолетових променів. Темні кольори поглинають шкідливі ультрафіолетові промені краще, ніж світлий одяг і, отже, захищають шкіру краще.

Для захисту обличчя, сонцезахисний крем дуже важливий, бажано один, принаймні сонцезахисний фактор (SPF) 20. Розклад бренди включають Sunkiller, La Roche-Posay і Coppertone. Якщо сонце час як очікується, буде довго, то сонцезахисний крем SPF вищого з 45 або 60 рекомендується. Однією з часто нехтують директива повторно сонцезахисний крем часто протягом дня, а потім або тертя може вимили її. Для очей, сонцезахисні окуляри з УФ-захисного покриття рекомендується.

альтернативні тони

Fashion-свідомі молоді люди, які жадають загар, але бояться збільшує ризик раку шкіри почали часті соляріїв. Це помилковою спробі тільки знижує захворюваність засмаги, а не рак шкіри, попереджає д-р Вонг, ад’юнкт-дерматолог консультант з Національним центром шкіри Сінгапуру.

“Насправді, йдучи в солярії, ви піддаєтеся впливу UVA непотрібним надмірним, що може збільшити ризик захворювання на рак шкіри, як це в першу чергу UVA-опосередкований”.

Одним з відносно нешкідливу альтернативу засмаги є використання штучної засмаги лосьйони. Вони містять дігідроксіацетон (DHA), який реагує з білками в мертві клітини шкіри на поверхні шкіри, щоб привести в коричневій пігментації, яка стає засмаги. Хоча використання лосьйонів для засмаги, як і інші актуальні продукти, як відомо, викликає роздратування шкіри, не має шкідливого довгострокових наслідків не зафіксовано.

Як ми вітаємо тепла, сонячна погода, майте на увазі, ризики та заходи безпеки. Бути обережними, коли молоді можуть тільки заощадить вам багато страждань і болю в наступні роки.