знайти правильний хірургічний варіант для вашого вугор

Якщо ви пробували все, щоб позбутися від прищів, і ви просто не можу позбутися від нього, це може бути час, щоб розглянути хірургії.

Ні, не з тих, де ви йдете під наркозом, скажімо до побачення всім, і сподіваюся, щоб прокинутися годин потому. Ми говоримо про хірургічних параметри типу акне, вид, що робиться в офісі, відносно безболісно і які не вимагають, щоб ви пішли спати взагалі.

Справді, більшість хірургічних методів лікування акне не дуже хірургії взагалі. Вони часто ті ж самі види лікування, які жінки отримують в офісі дерматолога, щоб поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Тому, коли ви могли б бути трохи стурбований цим видом лікування, ви не повинні бути. Вони поширені.

Які речі ви можете зробити, що взяти хірургічний підхід до акне? Давайте подивимося на деякі з них.

Хімічний пілінг

Хімічні пілінги тільки сильні хімічні речовини, які ставляться на шкіру і в разі їх видалення дати вашій шкірі гладкий вигляд і навіть колір. Якщо ваші прищі насправді не поганий, основний шкірки працюватиме, щоб згладити вашу шкіру (щоб вона виглядала краще і, сподіваюся, відкладати, скільки часу потрібно для акне, щоб повернутися). Якщо ваш акне є більш серйозним, хімічний пілінг піде глибше. Більшість хімічного пілінгу не вимагає відновного періоду, але більш глибокий пілінг може зайняти до двох тижнів, щоб повністю зцілити.

мікродермабразія

Це популярна процедура для багатьох людей, не тільки тих, з акне, але це дійсно ефективним для людей з акне. Під час цієї процедури лікар використовує вакуумну трубку (м’яко) отримати верхній шар шкури, яка допомагає стимулювати нові (сподіваюся здоровим) зростання клітин. Якщо у вас є м’який акне рубців, microdermabasion це хороший варіант, тому що він призначений для легких до помірних рубців.

Якщо ваш рубців є більш серйозною, ви все одно можете отримати мікродермабразії, але лікар буде насправді вирізав рубцеву тканину з невеликою голкою. Тоді він буде зашити отвір. Тоді він звертається області, так прищі не повернеться.

Зазвичай Мікродермабразія робиться за період декількох візитів до лікаря, а не протягом всього одне відвідування.

Лазерна шліфовка шкіри

Це популярне лікування для людей з дорослими шкіри, але це було встановлено, що дійсно ефективно для акне, теж. У цій процедурі, лазерний (майже як ті, які використовуються в якості лазерного покажчика) буквально випаровує верхній шар шкіри, що дозволяє нової шкіри рости. Іноді трюк, щоб позбутися від прищів Як позбутися від мертвих, пошкоджений верхній шар шкіри. Це те, що лазер може зробити.

Бачите? Вони можуть бути викликані хірургічні варіанти, але немає нічого справді хірургічних про них, окрім їхнього успіху. Якщо ви серйозно ставитеся до позбавлення від вугрів, ці види лікування заслуговує вивчення.