важливу інформацію про лазерної корекції зору

Найчастіше, коли справа доходить до лазерної хірургії коригувальні зір, більшість людей не знають про свої багато варіантів. Хоча багато типи Lasik і Лазер Віжн відновні операції схожі, у них є невеликі, але важливі відмінності.

PRK (ФРК) найперший вид лазерної корекції зору, вперше використаний на початку 1980-х. Lasik і ФРК в чомусь схожі, але відновлення і поліпшення рази довше з ПРК. ФРК може викликати більше дискомфорту, тому що ця процедура надає більш глибокі шари рогівки.

Lasik і ФРК мають одну відмінну варіації. З Lasik, клапан виконаний в передній частині очі, використовуючи мікрокератом, який замінений після лазерної корекції зору завершена. Лазер видаляє це зовнішній шар рогівки повністю з ФРК.

Є кілька різних назв, які застосовуються до одного з інших видів операцій лазерної корекції зору. Користувальницькі Lasik, Lasik хвильового фронту і хвильового фронту Lasik ідентичні методам прийняття технології Lasik один крок вперед. З митними Lasik, тривимірні карти проводиться докладно, наскільки добре очей обробляє зображення, і вона спрямовує лазерний виправити будь-які відхилення від норми. Він сказав, що цей тип лазерного виправлення бачення дає результат кращого бачення з меншою кількістю ризиків, яка поставляється з традиційним Lasik.

Просто трохи відрізняється від традиційних Lasik, Epi-Lasik є свого роду лазерної корекції зору. Для забезпечення клапан в передній частині очі, тупий пластиковий інструмент, відомий як епітеліальний сепаратор використовується – це замість використання тонке лезо з мікрокератом. Замість спирту, який використовується в деяких бачення лазер відновні операції (і може зруйнувати епітеліальних клітин), епітеліальний сепаратор використовується для переміщення клапана.

Lasek є одним з видів лазерної корекції зору, який не слід плутати з Lasik. Процес, який використовує дуже тонкі леза називається тіпала називається Lasek, який відрізняється від Lasik в цьому Lasik використовує микрокератомом скоротити відкидний передній частині очі. Спиртовий розчин наноситься після клапоть відключатися, послабивши краю і дозволяє легкість видалення клаптя.

Ще один вид корекції зору за допомогою лазера є IntraLace Lasik. IntraLace Lasik є однією з форм лазерної хірургії коригувальні зір, який не використовують леза в будь-якому випадку. Холодний лазерний промінь використовується для зміни форми рогівки і таким чином відновити зір після микрокератомом була позиціонована для створення клапоть рогівки, що в рамках традиційної методології Lasik. Для того, щоб завершити процедуру з InraLace Lasik, двох лазерів будуть розгорнуті. Замість того щоб використовувати леза, другий лазер використовується для створення відкидний стулки. Нарешті, рогівка коригується з традиційною лазерної Lasik.

Багато різних типів лазерної корекції зору є, хоча деякі з них все ще перебуває в експериментальній стадії. У той час як кожен хірург воліє свій вибір методу, кращу техніку для конкретного пацієнта має першорядне значення. Важливо, що дослідження виконується до лазерної корекції зору для того, щоб визначити найкращий порядок для конкретного стану. Під час передопераційної консультації, це хороший рада, щоб підготувати свої будь-які питання і проблеми, пов’язані з процедурою. Багато роздумів завжди повинні бути висунуті у виборі кращого типу лазерної корекції зору для даного стану, як кожен тип лазерної корекції зору має свої переваги та ризики, пов’язані з ним.