Як позбутися герпесу – Поради для лікування вашого досить болючим герпес

Ну, як і багато людей, зима дійсно мене дюйма мої волосся дуже статичні, моє небо сухою і, звичайно, герпес. У мене є досить болючим герпес трохи всередині мого носа. Ви можете бачити це, коли ви дивитеся в дзеркало. Я дбаю про мою шкіри дуже добре, але я не можу здатися, щоб знайти спосіб, щоб позбутися від цього. Як вам позбавитися від герпесу? Будь-які поради та прийоми, було б чудово. Спасибо!

Я ненавиджу герпес. Я просто пропустив тиждень школу, тому що у мене був один. Abreva працює добре, але це в носі? Так що я поняття не маю. Я також читав, що рідина для зняття лаку абсолютно чудово. Акрилової кислоти або що в ньому сушить її.

Якщо ви хочете позбутися герпесу, я б у першу чергу сказати, що ви Відпустіть кнопку, свербіж, або що-небудь подібне, спробуйте покласти на шарф у той час як ви в школу? Використовуйте гігієнічну помаду. Багато чого з нього і його зобов’язані отримати менше, якщо все вдається, де гарна маска в школу або використовувати косметику, щоб приховати це.

Ви не можете використовувати ліки на герпес у роті. Це не герпес ви описуєте, але твердий шанкр болить. Це може виглядати як пухир або запаленої червона шишка. Ви повинні підняти рот теплою солоною водою, щоб допомогти висушити його три рази на день. Також переконайтеся, що ви чистите зуби і використанням для полоскання рота, щоб уникнути інфекції у разі, якщо він спливає або ви вкусити його. Тримайтеся подалі від кислих продуктів, таких як свіжі ананаси, помідори, апельсиновий сік, і т.д. все, що містить аскорбінову кислоту. Час залікує, але солона вода допоможе.

Не ковтати солону воду! Виплюнути! Тільки свист і полоскати рот з ним. Вона горіхи. Солона вода не смачно нікому. Ви ж не хочете, щоб проковтнути її. Це не добре для людини, щоб пити солону воду, так чому б вам проковтнути? Це не допоможе вам проковтнути. Це тільки допоможе, якщо ви прополощіть рот її. Я не знаю, що жінка думає, і вона RN!

Це може звучати дивно, але реальна моя мама використання завжди говорити якщо потерти пальцем за вухом, а потім протерти його на свій герпес він піде quick.Something про нафту за вухом почасти дивним, але я думаю, було б Варто спробувати.